Vedoucí směny expedice e-shopu / Úředníci ve skladech

Firma4Leaders, s.r.o.
ÚvazekDPČ, DPP
Mzda160 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Jsme společnost s mnohaletou tradicí, která se řadí mezi největší internetové obchody na trhu s dárkovými předměty a hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucího směny expedice e-shopu.

Náplní práce je vedení týmu lidí ve skladu maloobchodního e-shopu. A to včetně výběru lidí do týmu, jejich proškolení a vedení. Klíčové dovednosti pro tuto pozici jsou především důslednost, odpovědnost a schopnost jednat s lidmi a vést je. Dále pak schopnost logicky uvažovat, počítat, plánovat a pracovat s IT systémy. Pracovní doba: pracujeme od pondělí do neděle s možností střídat se s ostatními vedoucími. Směny se plánují a spravedlivě rozdělují. Pracujeme tedy i o svátcích a víkendech.

Požadujeme:
schopnost organizovat lidi a pracovat s nimi a vést tým, odpovědnost, důslednost a spolehlivost, schopnost logicky uvažovat, počítat a plánovat, naučit se pracovat s našimi IT systémy.


Nabízíme:
časově neomezenou spolupráci a možnost pracovat i více směn, tzn. lze si u nás vydělat! Odměnu dle Vašich schopností, smlouvu na DPP nebo DPČ.Nabízíme:
slevy na nákup našich produktů
Kontakt: e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vožická 620, Tábor - Měšice, 39002, Česko
mzda, plat (hrubý):160 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPČ, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: slevy na nákup našich produktů

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:4Leaders, s.r.o., IČ: 28144708
datum zveřejnění nabídky práce:23. 11. 2022
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Martin Havlíček
telefon:380 070 300; 770 145 033
e-mail:[email protected]; [email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma 4Leaders u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 160 Kč / hod. ; Benefity a výhody: Jiné výhody: slevy na nákup našich produktů, ; Pracovní úvazek: DPČ, DPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Vožická 620, Tábor - Měšice, 39002, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.