Řídící pracovníci v oblasti obchodu / Řídící pracovníci v oblasti obchodu

FirmaRóbert Pemčák
ÚvazekHPP, DPP
Mzda25 000 Kč až 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Nabízíme práci v dynamickém kolektivu s možností seberealizace a zajímavého finančního ohodnocení za vedení pracovní skupiny. Pracovní doba je velmi flexibilní a lze ji kombinovat s prací z domova. Pro každého pracovníka je připraven kvalitní systém zapracování a zaškolení. Požadujeme výpis z rejstříku trestů, zodpovědný přístup k práci a především chuť učit se novým věcem. Pracovní poměr je uzavřen pracovní smlouvou/smlouvou o obchodním zastoupení/dohodou o provedení práce. Zkušenost práce s lidmi je výhodou. Čeká vás pestrá práce v moderním prostředí.
Zaměstnanecké výhody: firemní mobilní tarif, výhodný operativní leasing, benefity a slevy od obchodních partnerů, rozvoj a seberealizace formou školení zajímavých osobností, pravidelný teambulding, nepeněžní odměny formou zahraničních pobytů a dovolených.
Vhodné pro absolventy.
První kontakt emailem
www.sytam.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jana Palacha 1552, Pardubice - Zelené Předměstí, 53002, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 12. 2022

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Róbert Pemčák, IČ: 08251215
datum zveřejnění nabídky práce:23. 11. 2022
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Róbert Pemčák
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.sytam.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Róbert Pemčák u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 25 000 Kč až 35 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP, DPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Jana Palacha 1552, Pardubice - Zelené Předměstí, 53002, Česko ; Nástup: 01. 12. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.