Zasílatel/ka pozemních přeprav OCL / Dopravní dispečeři

FirmaSCHENKER spol.s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč až 29 000 Kč

Hledáte práci, kde si váží vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!
Co bude vaším úkolem?
- administrativní činnost provozu
- spolupracovat s příslušným zákaznickým centrem
- úzce spolupracovat s oddělením skladu
- zabezpečovat dokumenty o přepravě a záznamy o vykládce
- zodpovídat za kvalitu a efektivitu přepravy
-zajišťovat kontakt s dopravcem při realizaci přepravy
Co od vás očekáváme?
- SŠ / VŠ vzdělání (dopravního směru výhodou)
- ochotu pracovat ve dvousměnném režimu (05:00 - 13:00, 12:00 - 19:30)
- velmi dobré komunikativní dovednosti
- samostatnost při řešení svěřených úkolů
- snahu proniknout do rychle se rozvíjejícího světa logistiky
Co vám nabízíme?
- možnost občasné práce z domova
- motivační odměnu formou prémií
- stravenkový paušál ve výši 75 Kč čistého za odpracovaný den
- Multisport kartu
- zvýhodněné hlasové i datové tarify pro vás i vaše rodinné příslušníky
- odměnu za loajalitu formou cafetérie
- možnost jazykového vzdělávání
- a mnoho dalších výhod
První kontakt e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - textový editor (Word), MS Office
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, slovem i písmem
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pardubice - Rosice 752, 53351, Česko
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 29 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené, 2 dny preventivního volna

jméno zaměstnavatele:SCHENKER spol.s r.o., IČ: 61500780

kontaktní osoba:Ing. Lenka Kašparová
telefon:733 144 932
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma SCHENKER spol.s r.o. u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 28 000 Kč až 29 000 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené, 2 dny preventivního volna, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Pardubice - Rosice 752, 53351, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.