Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení

FirmaDaikin Device Czech Republic s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda27 050 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení
První kontakt e-mailem. Práce na výrobních montážních linkách a manipulace s výrobním materiálem ve společnosti, která vyrábí komponenty do klimatizačních zařízení, tepelná čerpadla a tlakové lahve. Jedná se o práci vykonávanou ve stoje - zapojení kabeláže jednotky, testovacích konektorů, testování funkčnosti výrobní jednotky nízkým a vysokým napětím na zařízení. Potřebná kvalifikace pro tuto pozici je vzdělání v oboru elektro a náležitosti nutné pro splnění vyhlášky NV 250 par.6 (nebo ekvivalent uznatelný v ČR, možnost uznání odborné kvalifikace a profesního školení v ČR).Nutností je dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a dobrý zrak, spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci
Pět týdnů dovolené, 13. mzdu rozdělenou do 2 půlročních bonusů, příspěvěk na stravování v závodní jídelně, příspěvěk na dopravu, příspěvěk na penzijní připojištění. Možnost dalšího rozvoje a odborná školení, firemní akce aj.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Švédské valy 1227/2, Brno - Černovice, 62700, Česko
mzda, plat (hrubý):27 050 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Daikin Device Czech Republic s.r.o., IČ: 27190455
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:16. 12. 2022
práce je vhodná pro:
  • cizince

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Helena Šujanová
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Daikin Device Czech Republic u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 27 050 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Švédské valy 1227/2, Brno - Černovice, 62700, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.