VÝVOJÁŘ/KA ELEKTRONIKY / Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji

FirmaFIEDLER AMS s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda50 000 Kč až 80 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Zkus změnu a přidej se do týmu českých vývojářů a výrobců chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Snažíme se, aby naše práce dávala smysl a řešení pomáhala.


Náplň práce:
vývoj analytických a technologických řešení; sestavování prototypu, návrh DPS, 3D tisk, programování mikrokontroléru, testování a vývoj nových produktů (přístrojů a senzorů); udržování interaktivních prvků a automatizace procesů, zajištění náležitých funkcionalit; řešení vývojových projektů, analýza dat.
Co je pro nás důležité: tvořivost; komunikativnost, týmová spolupráce, ale i samostatnost; zkušenosti s návrhem desek plošných spojů; znalost čtení výkresové dokumentace; práce na PC.


Požadujeme:
mechanickou zručnost, svědomitost a zkušenosti s pájením; základní znalost komunikačních sběrnic RS485, I2C, SPI výhodou; samostatnost, čtení elektronických schémat a orientaci ve značení elektronických součástek; vyhláška 50 a řidičský průkaz výhodou.


Nabízíme:
jednosměnný provoz v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti; firemní telefon; moderní pracovní prostředí; profesní růst s možností podílet se na vývoji vlastních elektronických přístrojů; konzultace a rady při zaškolování; flexibilní pracovní dobu na základě pracovních výsledků.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Lipová 1789/9, České Budějovice, 37005, Česko
mzda, plat (hrubý):50 000 Kč až 80 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: firemní telefon

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:FIEDLER AMS s.r.o., IČ: 03155501
datum zveřejnění nabídky práce:16. 11. 2023

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Kontakt
telefon:386 358 274
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.fiedler.company

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma FIEDLER AMS u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 50 000 Kč až 80 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: firemní telefon, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Lipová 1789/9, České Budějovice, 37005, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.