SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA / Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

FirmaWikov MGI a.s.
ÚvazekHPP
Mzda34 000 Kč až 36 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Společnost Wikov MGI a.s. je česká firma s více než 135letou tradicí vyrábějící ozubená kola a mechanické převodovky do celého světa.
Potřebuje někoho, kdo: zvládne sestavovat a seřizovat nástroje pro obrábění dle seřizovacích listů, změří korekce nástrojů-připraví naměřené hodnoty korekcí k zápisu nebo expertu do strojů, se zorientuje ve výkresové dokumentaci a technologických postupech, se nezalekne práce na seřizovacím přístroji Zoller, bude pracovat v třísměnném provozu.

Budete jejich člověk: máte-li odborné vzdělání ve strojírenství (obrábění kovů), dokážete-li ovládat PC-základní znalost, znáte-li pojem třískové obrábění, nechybí-li vám komunikativnost a smysl pro týmovou práci, pokud již máte odborné znalosti a praktické zkušenosti v oblasti výroby.

Těšit se můžete na: nadstandartní příplatky za směny, příspěvek na penzijní připojištění až 1.200,- Kč, 25 dnů dovolené, lékaře na telefonu, výhodné volání pro celou rodinu, pracovní oděv včetně praní, stravování v závodní jídelně s obědy od 34,- Kč a výběrem ze 6jídel, další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího), pohodlné parkování v areálu s bezpečným přístřeškem na kola a motocykly.
Po nástupu se Vám budou věnovat, vše vysvětlí a ukážou.

Kontakt e-mailem: [email protected] nebo prostřednictvím www.chtitvic.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Jiné, komunikativnost, odborné znalosti a praktické zkušenosti na podobné pozici, atd.
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hronov - Zbečník 356, 54931, Česko
mzda, plat (hrubý):34 000 Kč až 36 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 05. 2023
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: obědy od 34,- Kč
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Wikov MGI a.s., IČ: 26491826
datum zveřejnění nabídky práce:29. 11. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Romana Brumlichová
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Wikov MGI u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 34 000 Kč až 36 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování: obědy od 34,- Kč, Dovolená navíc, Jiné výhody: zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Hronov - Zbečník 356, 54931, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 05. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.