REFERENT - TECHNIK / REFERENTKA - TECHNIČKA KVALITY / Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

FirmaWikov MGI a.s.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč až 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení, jednosměnný provoz.

Jaká práce Vás na této pozici čeká: různorodá práce v oblasti kvality; řešení interní a externí nekvality; kompletace a příprava dokumentace pro zákazníky; zjišťování kořenových příčin a zavádění nápravných opatření při vzniku nekvality; reklamace vadného zboží dodavatelům; příprava formulářů pro záznam hodnot; asistence, účast na přejímkách zákazníkem; spolupráce a podpora ostatních oddělení v oblasti kvality.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: středoškolské vzdělání ideálně ve strojírenském oboru, základní znalost čtení technické a výkresové dokumentace, komunikativní dovednosti, smysl pro práci v týmu, základní znalost ovládání PC (Windows, MS Office), anglický nebo jiný cizí jazyk výhodou, praxe na podobné pozici výhodou.

Co Vám může zaměstnavatel nabídnout: nástupní mzdu odpovídající Vašim zkušenostem, stabilní zaměstnání - česká firma, jeden majitel a více než 135 let tradice ve strojírenství, unikátní produkty, které vyváží do celého světa, prostor pro Vaše nápady a seberealizaci, přátelský pracovní kolektiv, pružnou pracovní dobu s pevnou částí od 09:00 do 14:00 hodin, vzdělávání v oboru a studium cizích jazyků (AJ, NJ, RJ), 25 dnů dovolené, stravování v závodní jídelně s obědy od 33,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění až 1200,- Kč; další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, příspěvek na penzijní a životní připojištění, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího).

Kontakt e-mailem: [email protected] nebo prostřednictvím www.chtitvic.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC, (Windows, MS Office)
  • Jiné, základní znalost čtení technické a výkresové dokumentace, komunikat. dovednosti
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hronov - Zbečník 356, 54931, Česko
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:02. 04. 2023
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: obědy od 33,- Kč
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Wikov MGI a.s., IČ: 26491826
datum zveřejnění nabídky práce:27. 09. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Romana Brumlichová
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Wikov MGI u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 28 000 Kč až 35 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování: obědy od 33,- Kč, Dovolená navíc, Jiné výhody: zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Hronov - Zbečník 356, 54931, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 02. 04. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.