Všeobecná sestra / všeobecný bratr / Ostatní všeobecné sestry se specializací

FirmaDomov pro seniory Bukov, příspěvková organizace
ÚvazekHPP
Mzda28 340 Kč až 41 780 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:Pracovní náplň:
plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu, monitorování a vyhodnocování potřeb nemocného nebo klienta sociální péče, zavádění standardních ošetřovatelských plánů do praxe a sociálně zdravotní poradenství, vedení ošetřovatelských plánů a ordinace lékaře.


Požadujeme:
minimálně vyšší odborné vzdělání, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, proklientský přístup, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík.


Nabízíme:
stabilní zázemí v příspěvkové organizaci města Ústí nad Labem, odpovídající finanční ohodnocení, e-stravenky v hodnotě 100 Kč/1 směna, po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.
Platové ohodnocení v souladu s Nařízením vlády č. 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; po uplynutí 3 měsíční zkušební doby přiznání osobního příplatku na základě pracovních výsledků.
Zaměstnanecké výhody: E-stravenky, po zkušební době příspěvek zaměstnavatele z FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření a další benefity.
Kontakt: e-mailem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Za Vozovnou 783/1, Ústí nad Labem - Bukov, 40001, Česko
mzda, plat (hrubý):28 340 Kč až 41 780 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 10. 2022

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace, IČ: 44555661
počet volných pracovních míst:4
datum zveřejnění nabídky práce:21. 09. 2022
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Alena Sejková
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Domov pro seniory Bukov u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 28 340 Kč až 41 780 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: nepřetržitý provoz ; Adresa práce: Za Vozovnou 783/1, Ústí nad Labem - Bukov, 40001, Česko ; Nástup: 01. 10. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.