Odborný pracovník v sociálních službách - zdravotní sestra do MDT pro Novoborsko a Českolipsko / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

FirmaFOKUS Liberec o.p.s.
ÚvazekHPP
Mzda29 000 Kč až 34 000 Kč

Jsme Fokus Liberec o.p.s. - organizace, která od roku 1993 podporuje lidi s duševním onemocněním poskytováním sociálních služeb a jejich zaměstnáváním. Aktuálně hledáme do multidisciplinárního týmu kolegyni na pozici zdravotní sestry pro oblast Novoborsko a Českolipsko. Práce je vhodná pro všechny sestřičky, které rády pracují samostatně, nebojí se rozhodovat a jsou ochotny rozšiřovat své kompetence. Pracujeme s metodami zaměřenými na člověka, uplatňujeme principy recovery přístupu a metodiku CARe. Společnými silami řešíme nepříznivé zdravotní a sociální situace naších klientů v jejich přirozeném prostředí. Jsme rádi za pro-aktivitu a nové podněty každého člena týmu.
Popis pracovní pozice:
Zdravotní sestra je součástí multidisciplinárního týmu, v rámci kterého dochází ke sdílené spolupráci v oblasti podpory osob s duševním onemocněním. Zdravotní sestra sleduje a vyhodnocuje somatický a psychický stav klienta, individuálně plánuje péči, konzultuje zdravotní stav klientů s týmem. Je v úzkém kontaktu s ambulantními i praktickými lékaři a s lůžkovými zdravotnickými zařízeními. Samostatně anebo ve spolupráci s týmem realizuje intervence v místě bydliště klienta.

Požadujeme:

- ukončené vzdělání SZŠ obor všeobecná zdravotní sestra
- způsobilost k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- schopnost týmové práce, psychickou odolnost a schopnost reagovat na nestandardní situace, které práce s naší cílovou skupinou přináší
- samostatnost, převzetí zodpovědnosti, dobré komunikační dovednosti, empatii, pracovní nadšení
- lidský přístup ke klientům, důvěra v zotavení z duševního onemocnění, znalost zákona č.108/2006 Sb. a legislativy související s poskytováním sociálních služeb
- uživatelská znalost práce PC (Word, Excel, programy Google Workspace,Teams či Skype)
- otevřenost a ochota se vzdělávat v nových přístupech v rámci péče o duševní zdraví
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

- účast při vzniku zcela nové formy terénní mezioborové služby v Libereckém kraji
- smysluplnou práci v dobře komunikujícím týmu v málo hierarchickém prostředí
- propracovaný adaptační proces s plnou podporou odborné vedoucí týmu
- podporu v osobním rozvoji a vzdělávání, interní školení, workshopy, stáže a možnost profesního růstu - po zapracování zájemcům hradíme specializační vzdělávání v oboru psychiatrická sestra
- dobré pracovní zázemí (vybavená kancelář v Novém Boru, služební notebook a mobil)
- stabilní a motivující platové ohodnocení (věrnostní příplatek za odpracované roky)
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days, po dohodě možnost home office
- supervizní a metodickou podporu
- prostor pro kreativitu a využití Vašich silných stránek
- možnost podílet se na rozvoji organizace
Pracoviště: pobočka v Novém Boru - T.G.Masaryka 46, Nový Bor, 473 01
Místo výkonu práce: Nový Bor, Česká Lípa (k dispozici je služební vůz)
Úvazek: 1,0 v případě zájmu se lze domluvit i na polovičním úvazku 0,5
Provoz: jednosměnný (40 hod / týdně) Po - Pa 8:00 - 16:30h
Datum nástupu: 1.11.2022
Mzdové rozpětí: 29 000 - 34 000,-Kč měsíčně = tarif 21 500, osobní ohodnocení 5 500 - 8 500,- Kč, specializační příplatek 2 000,-Kč (tj. 16 hodin dalšího vzdělávání nad rámec 24h povinného vzdělávání). Je přiznán okamžitě, při neprokázání vzdělávání bude odebrán v následujícím roce. Sestra s dokončenou kvalifikací na sestru psychiatrickou příplatek + 2000,-Kč/měsíčně. Při práci pro organizaci 2 roky, věrnostní příplatek ve výši 2 000 Kč (po dalších odpracovaných letech příplatky až do výše 10 000 Kč/měsíc).
CV a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře) včetně dotazů zasílejte na e-mail [email protected] Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Tř. T. G. Masaryka 46, Nový Bor, 47301, Česko
mzda, plat (hrubý):29 000 Kč až 34 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2022
datum ukončení pracovního poměru:31. 10. 2023

jméno zaměstnavatele:FOKUS Liberec o.p.s., IČ: 46749411

kontaktní osoba:Pavlína Prousková DiS., manažerka terénních týmů
telefon:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma FOKUS Liberec o.p.s. u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 29 000 Kč až 34 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Tř. T. G. Masaryka 46, Nový Bor, 47301, Česko ; Nástup: 01. 11. 2022 ; do: 31. 10. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno kontaktní telefonní číslo. Firmě můžete tedy odpovědět pouze telefonicky (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně emailový kontakt najít i když nebyl vyplněn u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní telefonní číslo se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.