INŽENÝR / INŽENÝRKA DODAVATELSKÉ KVALITY / Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech

FirmaSněžka, výrobní družstvo Náchod
ÚvazekHPP
Mzda21 800 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, pružná pracovní doba.

Náplň práce:
zadávání dat do systému, evidence záznamů o neshodě; příprava materiálů pro reklamační řízení; řešení reklamačních řízení u vybraných dodavatelů; zlepšování systému managementu kvality v souladu s automotive normami; naplňování požadavků zákazníka a norem v oblasti systému kvality; zajištění prevence výskytu neshody výrobku, procesu a systému kvality; informování o pozastavení a uvolnění materiálů dotčená oddělení a pracovníky; komunikace s kontaktními osobami dodavatelů a zákazníků; proškolování pracovníků v souvislosti s výsledky dodavatelských a zákaznických reklamačních řízení; řešení a vyhodnocování zákaznické reklamace na vadu materiálu; v případě potřeby se aktivně účastníte služebních cest a jednání u zákazníka/dodavatele; zpracovávání statistických metod/analýz při detekování nastalých problémů i potenciálních ohrožení; zpracovávání reportů, podkladů o stavu reklamace, dokumentace, přehledů a vizualizací; úprava dat v systému po reklamačním řízení; realizace příjemek a výdejek v systému Helios; vytváření potřebných podkladů pro manažera kvality.

Kvalifikační požadavky: min. SŠ vzdělání (textilní zaměření výhodou); znalost práce na PC, MS Word, MS Excel, MS Powerpoint; základy statistiky, statistických nástrojů a analýz; AJ na komunikativní úrovni; řidičský průkaz sk. B, výhodou - znalost systému managementu kvality dle automotive norem; základy statistiky, statistických nástrojů a analýz.

Zaměstnanecké výhody: dotované podnikové stravování, příspěvek na dopravu, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby.

Kontakt - Ing. Odl Daniel, tel.: 491 409 216, 777 798 463, e-mail: [email protected] nebo osobně na adrese Jugoslávská 260, Náchod v době od 08:30 hod. do 13:30 hod.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, MS Word, MS Excel
  • Jiné, znalost systému managementu kvality dle normy IATF 16949
jazykové znalosti:
  • Pasivní anglický jazyk, základní znalost
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jugoslávská 260, Náchod - Staré Město nad Metují, 54701, Česko
mzda, plat (hrubý):21 800 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 10. 2022
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2023
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody: mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, atd.

jméno zaměstnavatele:Sněžka, výrobní družstvo Náchod, IČ: 00030066

kontaktní osoba:Ing. Daniel Odl, personalista
telefon:+420 491 409 216, +420 777 798 463
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.snezka.eu

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Sněžka Náchod u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 21 800 Kč ; Benefity a výhody: Jízdní výhody: příspěvek na dopravu, Podnikové stravování, Jiné výhody: mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, atd., ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Jugoslávská 260, Náchod - Staré Město nad Metují, 54701, Česko ; Nástup: 01. 10. 2022 ; do: 30. 04. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.