Technická podpora pletárny / Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech

FirmaBekaert Textiles CZ s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 34 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (12 měsíců) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 h x 14:00-22:00 h.

Náplň práce:
komunikace se směnovým mistrem a vedoucím pletárny a plánování výroby o probíhající směně, podpora směnnového mistra při řešení oprav, závad a chyb pletení na pletacím stroji, spolupráce s oddělením údržby na odstranění zjištěných závad a řešení technických problémů, které nemůžou technici sami odstranit, pravidelná údržba a čištění pletacích strojů a příslušenství strojů, revize pletacích jehel (tzn. kompletní výměny všech pletacích jehel ve stroji), opravy pletacích strojů (odstraňování závad a chyb pletení), přestavby pletacích strojů (změna nastavení/konstrukce stroje), nastavení pletacích strojů dle technického listu pro spuštění zakázky, dohled a kontrola nad správným nastavením pletacích strojů a příslušenstvím stroje, neustálá průběžná kontrola kvality pleteného materiálu a výrobního procesu, správa a včasné zajištění (objednávky) náhradních dílů.

Požadujeme:
výuční list v technickém oboru, středoškolské vzdělání nebo výuční list v textilním oboru výhodou, praktická znalost principů výroby pletených látek a procesu strojového pletení, základní PC dovednosti, dobrý zdravotní stav zraku, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, pravidelná docházka, schopnost týmové práce, organizační schopnosti, dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme:
stravenkový paušál, dovolená navíc, sportovní aktivity, náborový příspěvek, příspěvek na dopravu, příspěvek na ubytování pro mimoašské. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-12:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese Skandinávská ul., 352 01 Aš - za Petainerem (čtvrtek 8:00-12:00 h).

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC, základní PC dovednosti
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Aš, 35201, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 34 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu
  • Dovolená navíc

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Bekaert Textiles CZ s.r.o., IČ: 27962369
datum zveřejnění nabídky práce:23. 11. 2022
práce je vhodná pro:
  • cizince

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Táňa Blažková, HR specialist
telefon:778773116
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Bekaert Textiles CZ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč až 34 000 Kč ; Benefity a výhody: Jízdní výhody: příspěvek na dopravu, Dovolená navíc, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Aš, 35201, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.