SAMOSTATNÁ MZDOVÁ ÚČETNÍ / Mzdoví účetní

FirmaGADO, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda39 000 Kč

První kontakt e-mailem nebo telefonicky Po - Pá od 8:00 - 16:00 hodin.

Místo výkonu práce:
GADO, s.r.o., Heršpická 993/11b, 639 00 Brno

Náplň práce
" Kompletní měsíční zpracování mezd
" Vedení příslušné agendy (PN, MD, RD, odvody, srážky ze mzdy, daně z příjmu apod.)
" Kompletace podkladů pro docházku zaměstnanců.
" Poskytovat poradenství zaměstnancům v oblasti mzdové problematiky a pracovního práva.
" Práce v SW Pamica
" Komunikace a příprava dokumentace pro orgány státní správy
" Vedení dokladů pro zdravotní pojištění, soc. pojištění a daně
" Zpracování žádosti o zálohy
" Součinnost při IS a Exe pracovníků

Požadujeme:

" SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
" Praxi v oblasti mzdového účetnictví min 3 roky
" Znalost práce na PC
" Výbornou orientaci v oblasti pracovního práva, mezd a souvisejících právních předpisů
" Zodpovědnost při práci s osobními daty zaměstnanců
" Schopnost pracovat v kolektivu, organizační schopnosti a flexibilitu
" Samostatnost, spolehlivost
" Velkou výhodou je znalost účetního SW Pamica

Nabízíme
" Zázemí rozvíjející se České společnosti
" Příspěvek na dopravu v případě dojíždění mimo místo výkonu práce
" Služební MT a NB s možností využití pro osobní účely
" Vzdělávání odborné
" Stravenkový paušál
" Místo výkonu práce: Brno

Prvotní kontakt je nutný telefonicky: Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 722 364 391 Ivana Opělová, nebo posílejte žádost s životopisem na e-mail: [email protected]
Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Brno, Česko
mzda, plat (hrubý):39 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2023

jméno zaměstnavatele:GADO, s.r.o., IČ: 28317432
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Ivana Opělová
telefon:722 364 391
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma GADO u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 39 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Brno, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 03. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.