Kontrolor/ka svítidel - výstupní / Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

FirmaTREVOS, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 24 000 Kč

Popis nabídky práce:

pracovní poměr na dobu 6 měsíců s možností prodloužení

Náplň práce:

-Kontrola materiálů a komponentů na vstupu do výrobního procesu
-Vizuální a funkční kontrola vyrobených svítidel, jejich balení a evidence
-Provádění funkčních zkoušek dle kontrolní dokumentace
-Spolupráce s technikem kvality a směnovým mistrem
-Vedení evidence a záznamu o kontrolní činnosti
-Reakce na neshodné výrobky a materiál ve výrobě - nalezení příčiny, zajištění nápravy a následná kontrola
-Práce na plný úvazek, dvousměnný provoz, po-pá

Požadujeme:

-Vyučení (nejlépe technické zaměření)
-Pečlivost, zodpovědnost a manuální zručnost
-Ochota učit se novým věcem
-Vhodné pro ženy i absolventy

Nabízíme:

-Zázemí české stabilní výrobní společnosti
-Dotované stravování v závodní jídelně
-Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
-Slevy na firemní výrobky, dovolená 25 dní
-Benefitní karty (po 6 měsících)

Kontakt:
- e-mail: [email protected]
- telefon: 481 363 355 - 8:00 - 15:30 hodion

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nová Ves 34, Turnov, 51101, Česko
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 24 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění benefitní karty slevy na firemní výrobky

jméno zaměstnavatele:TREVOS, a.s., IČ: 07829965
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Vodičková
telefon:481 363 355
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma TREVOS u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 23 000 Kč až 24 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Dovolená navíc, Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění benefitní karty slevy na firemní výrobky, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Nová Ves 34, Turnov, 51101, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.