TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA (VÝROBA OBALOVEN) / Strojírenští technici technologové, normovači

FirmaAmmann Czech Republic a.s.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 40 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Pracovní poměr na dobu neurčitou.Pracovní náplň:
industrializace nových výrobků; tvorba technologických postupů a výrobní dokumentace; technická podpora výroby; optimalizace a standardizace výrobních procesů; řešení technických problémů a návrhy opatření; spolupráce s kolegy z ostatních oddělení (konstrukce, výroba, nákup, plánování, kvalita, …); analýza výrobních procesů (SAP, Excel)Požadavky:
VŠ nebo SŠ vzdělání ve strojírenském oboru; aktivní znalost AJ slovem i písmem (denní využití), další jazyk výhodou (např. NJ); znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, Powerpoint); znalost práce v CAD systémech (2D); uživatelská znalost IS pro řízení výroby - SAP výhodou; znalost metod Lean Manufacturing (štíhlá výroba); aktivní přístup, samostatnost, schopnost řešit problémy; uvítáme také Vaši kreativitu a flexibilitu

Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na dojíždění; příspěvek na sport, kulturu, fitness, zdraví, dovolenou a knižní publikace formou kafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; chutné, zdravé a cenově výhodné obědy z jídelny zaměstnavatele; zvýhodněné volání; 5 týdnů dovolené a 3 dny placeného volna "sick days"

Kontaktní osoba: p. Chaloupková Nikol, tel.: 491 476 726, 778 765 992 (v době od 8 do 17 hod., e-mail: [email protected] (pro zaslání životopisu).

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, slovem i písmem (denní využití)
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Náchodská 145, Nové Město nad Metují, 54901, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 40 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dojíždění
  • Podnikové stravování: cenově výhodné obědy z jídelny zaměstnavatele
  • Jiné výhody: přísp.na penzij. připojištění, zvýhodněné volání, příspěvky formou kafeterie ...

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Ammann Czech Republic a.s., IČ: 00008753
datum zveřejnění nabídky práce:26. 09. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Nikol Chaloupková
telefon:491 476 726, 778 765 992 (08:00 - 17:00 hod.)
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.ammann-group.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Ammann Czech Republic u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč až 40 000 Kč ; Benefity a výhody: Jízdní výhody: příspěvek na dojíždění, Podnikové stravování: cenově výhodné obědy z jídelny zaměstnavatele, Jiné výhody: přísp.na penzij. připojištění, zvýhodněné volání, příspěvky formou kafeterie ..., ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Náchodská 145, Nové Město nad Metují, 54901, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.