Vedoucí oddělení školství a zdravotnictví / Vedoucí ostatních úředníků

FirmaMěsto Krnov
ÚvazekHPP
Mzda22 980 Kč až 33 790 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Město Krnov v souladu s ust. § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších právních předpisů, výběrové řízení na obsazení pracovního místa vedoucí oddělení školství a zdravotnictví odboru sociálního a školství MěÚ Krnov. Místem výkonu práce je Krnov. Pracovní poměr bude sjednán jmenováním na dobu neurčitou s účinností od září 2022.

I. ZÁKONNÉ PŘEDPOKLADY:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt a dosáhla:
" věku 18 let,
" je způsobilá k právním úkonům,
" je bezúhonná (§ 4 odst. 2 zákona č. 312/2002 Sb.),
" ovládá jednací jazyk,
" splňuje další předpoklady podle § 2 a § 4 zákon č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích, ve znění pozdějších předpisů (tj. negativní lustrační osvědčení a čestné prohlášení). Předpoklady podle tohoto ustanovení neprokazují osoby narozené po 1. 12. 1971.

II. KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
" vysokoškolské vzdělání nejlépe se zaměřením na pedagogiku, ekonomiku, veřejnou správu nebo humanitního směru,
" výhodou zkušenost s vedením kolektivu,
" výhodou pracovní zkušenost ve veřejné správě,
" znalost právních předpisů souvisejících s výkonem agendy viz popis pracovního místa.

Osobnostní a profesní předpoklady:
" manažerské schopnosti,
" komunikativní schopnosti,
" výborné organizační schopnosti a schopnost samostatného rozhodování,
" umění motivovat podřízené,
" ochota k prohlubování kvalifikace.Nabízíme:

" odborné vzdělávání u akreditovaných společností, podporu osobního rozvoje,
" pružnou pracovní dobu,
" kartu "Benefity Café" - příspěvek na stravné, dovolenou, sport,
" 3 dny indispozičního volna a jiné benefity.
III. DALŠÍ INFORMACE:
Přihlášku do výběrového řízení a popis pracovního místa nalezne uchazeč na stránkách města www.krnov.cz jako hypertextové odkazy přímo v textu inzerátu, nebo si je může vyzvednout
u personalistky MěÚ v Krnově.
V přihlášce do VŘ jsou uvedeny i povinné přílohy, které je uchazeč povinen vyplnit a doručit na adresu MěÚ v Krnově. Do výběrového řízení se nelze přihlásit elektronicky z důvodu nutnosti doložení zákonem předepsaných a podepsaných dokladů. Vyhlašovatel výběrového řízení si vymiňuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a zrušit výběrové řízení v jeho průběhu a bez uvedení důvodu.
PLATOVÉ ZAŘAZENÍ A PODMÍNKY:
Platové zařazení je v souladu s nařízením vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě - 11. platová třída.
Platové podmínky jsou v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce, ve znění pozdějších právních předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších právních předpisů.

Přihlášky zasílejte do 22. 8. 2022 do 12.00 hod. na Městský úřad Krnov, k rukám personalistky, Hlavní náměstí 96/1, 794 01 Krnov. Obálku označte "Výběrové řízení ved. oddělení školství" - NEOTVÍRAT". Na obálce neuvádějte svou zpáteční adresu!

Bližší informace podá Mgr. Ivo Zdráhal, zastupující vedoucího odboru SOSK MěÚ
v Krnově, tel. 554 697 505, nebo Bc. Dagmar Jatzková, DiS., personalistka, tel. 554 697 207. Po ukončení výběrového řízení budou dokumenty s osobními údaji a výpis z RT zaslány zpět uchazečům doporučenou zásilkou.
Z : 4.8.2022

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hlavní náměstí 96/1, Krnov - Pod Bezručovým vrchem, 79401, Česko
mzda, plat (hrubý):22 980 Kč až 33 790 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2022

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Město Krnov, IČ: 00296139
datum zveřejnění nabídky práce:04. 08. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Město Krnov u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 22 980 Kč až 33 790 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Hlavní náměstí 96/1, Krnov - Pod Bezručovým vrchem, 79401, Česko ; Nástup: 01. 09. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno kontaktní telefonní číslo. Firmě můžete tedy odpovědět pouze telefonicky (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně emailový kontakt najít i když nebyl vyplněn u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní telefonní číslo se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.