Mechatronik / Elektromechanici

FirmaErdrich Umformtechnik s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda31 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

místo výkonu práce : Červený dvůr 1130/39, Krnov

Náplň práce:
Opravy a údržby elektrických a elektronických zažízení a výrobních strojů. Provádění softwarových záloh řídících systémů.

Požadavky:
Praxi v oboru údržby, technické myšlení a ochotu se dále vzdělávat.

Nabízíme:
Smlouvu na dobu neurčitou, uvedenou nástupní mzdu dle zkušeností kandidáta s možností růstu po zaškolení, náborový bonus plus další benefity.
Zaměstnanecké výhody: Náborový bonus 40.000 Kč, benefit systém Cafeterie 1000 Kč/měsíc nebo příspěvek na penzijní připojištění, na životní pojištění, 25 dní ŘD, dotované stravování, letní i vánoční prémie, příspěvek na dopravu, odměna za věrnost, při uzavření sňatku, při narození dítěte, při životním jubileu a jiné.
Hlásit se na e-mail [email protected] nebo na tel. č. 554 684 221, 730 189 882, 554 684 228, 727 841 901 /od Po - Pá od 7:00 - 15:00/
Z : 4.8.2022

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Červený dvůr 1130/39, Krnov - Pod Cvilínem, 79401, Česko
mzda, plat (hrubý):31 000 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2022

jméno zaměstnavatele:Erdrich Umformtechnik s.r.o., IČ: 26865688
počet volných pracovních míst:3

kontaktní osoba:Dagmar Stloukalová, vedoucí personálního oddělení
telefon:554684221, 730189882
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Erdrich Umformtechnik u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 31 000 Kč až 35 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Červený dvůr 1130/39, Krnov - Pod Cvilínem, 79401, Česko ; Nástup: 01. 09. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.