PRACOVNÍK/ICE VE VÝROBĚ / Manipulační dělníci ve výrobě

FirmaFIEDLER AMS s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč až 36 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Zkus změnu a přidej se do týmu českých vývojářů a výrobců chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Snažíme se, aby naše práce dávala smysl a řešení pomáhala.


Náplň práce:
různorodá výroba svěřených výrobků a jejich dílů; sledování svěřené úrovně zásob a vlastních interních termínů; kontrola vydaného materiálu a součástek; práce v interním informačním systému, příp. v dalších datových nástrojích; aktivní úzká spolupráce s interními odděleními společnosti (výroba, expedice).
Co je pro nás důležité: zručnost- práce s ručním nářadím (aku nářadí apod.); pracovitost, samostatnost a svědomitost; znalost základní práce na PC.


Požadujeme:
praxi na obdobné pozici min. 2 roky (zručnost a zkušenost v zakázkové nebo sériové výrobě); vzdělání technického, ideálně elektrotechnického směru; pečlivost, systematičnost, schopnost dodržovat pracovní postupy; výhodou čtení elektronických schémat a orientace ve značení elektronických součástek a řidičský průkaz- aktivní řidič.


Nabízíme:
jednosměnný provoz v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti; firemní telefon; moderní pracovní prostředí; profesní růst s možností podílet se na vývoji; konzultace a rady při zaškolování; flexibilní pracovní dobu na základě pracovních výsledků.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dobrovodská 785/14c, České Budějovice, Česko
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 36 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: firemní telefon

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:FIEDLER AMS s.r.o., IČ: 03155501
datum zveřejnění nabídky práce:04. 08. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Kontakt
telefon:386 358 274
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.fiedler.company

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma FIEDLER AMS u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 28 000 Kč až 36 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: firemní telefon, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Dobrovodská 785/14c, České Budějovice, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.