Frontend developer / Vývojáři softwaru

FirmaMail Step a.s.
ÚvazekHPP
Mzda50 000 Kč až 100 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

kontakt: e-mail: [email protected]

Náš business stojí na dvou základních pilířích - perfektně zvládnuté logistice a napojení našich partnerů na světové trhy. To znamená, že:
Nikdy není dost APÍček k napojení. Máme vlastní řešení pro správu produktů, logistiky i objednávek. Musíme naše řešení neustále škálovat, sáhneš si tedy na kubernetes, prozkoumáš i ty méně běžné součásti AWS a enterprise BUS bude tvůj nový oblíbený buzzword. Náš skladový systém se neustále rozvíjí a ano, můžeš si u nás hrát i s roboty. Potřebujeme i streamlinovaný systém pro onboarding, tvorbu fakturačních podkladů a ohromné další množství procesů, které jsou s fulfilmentem spojené.

Co při tom využiješ?
Naše firma prochází obdobím progresivního růstu. To znamená zvýšený tlak na škálovatelnost i využití těch nejmodernějších dostupných technologiích při tvorbě řešení, která mají zásadní vliv na reálný, fyzický produkt. U nás se tedy setkáš s posledními verzemi PHP, NodeJS, Pythonem, PostgreSQL, Dockerem a typescriptem. A celá tahle věc frčí na výše zmíněném AWS.Zaměstnanecké výhody: Ping pong, šipky, PSko, snídaně, vždy plná lednice, 5 týdnů dovolená, Multisport, Stravenkový paušál

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Do Čertous 2760/10, Praha - Horní Počernice, 19300, Česko
mzda, plat (hrubý):50 000 Kč až 100 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Mail Step a.s., IČ: 61859109
počet volných pracovních míst:3
datum zveřejnění nabídky práce:04. 08. 2022
práce je vhodná pro:
  • cizince

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:HR oddělení
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Mail Step u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 50 000 Kč až 100 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Do Čertous 2760/10, Praha - Horní Počernice, 19300, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.