NUTRIČNÍ TERAPEUT/TERAPEUTKA / Specialisté v oblasti dietetiky a výživy

FirmaDomov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace
ÚvazekHPP
Mzda28 340 Kč až 41 780 Kč

Popis nabídky práce:

A11 z:4/8/2022
Práce na dobu určitou - po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy.

Náplň práce:

- Sestavování jídelního lístku pro všechny diety a strávníky s ohledem na provozní možnosti.
- Propočet nutričních hodnot denních jídelníčků (software Cygnus 2).
- Rozepisování individuálních diet dle potřeb klientů (intolerance potravin, dialyzovaný klient, klient s dysfágií, obézní klient, klient se stomií, klient s dnou, apod. dle potřeb jednotlivců).
- Zařazování nových receptur a potravin do jídelníčků.
- Vyhodnocování nutričního stavu klientů, kteří jsou ohroženi malnutricí.
- Stanovení nutričních potřeb rizikovým klientům.
- Návrh kombinace jednotlivých forem klinické výživy (spolupráce s lékařem).
- Sledování účinku nastavených opatření, jejich revize v čase.
- Edukace klientů a rodinných příslušníků v oblasti výživy a poskytované stravy v DpS.
- Vzdělávání ošetřovatelského personálu a personálu kuchyně v oblasti výživy (např. nová dieta, změna v systému, apod.)
- Kontrolní činnost: Systém HCCP ve stravovacím provoze, velikost porcí, způsob servírování, chuť pokrmů, výsledné pokrmy v mechanicky upravených dietách, výdej stravy klientům na oddělení, nabízení a konzumace sippingu, realizace systémových opatření v oblasti výživy klientů.

Nabízíme:

- Plat dle platných tabulek (dle platové tabulky 10 pl. třídy a dle praxe), osobní ohodnocení po zapracování, možnost mimořádných odměn, příjemné pracovní prostředí,
- Benefity - příspěvek z FKSP ve výši 4.000,- Kč na dovolenou a rekreaci, příspěvek na dětský tábor, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce, oběd za cenu 25,- Kč, 5 týdnů dovolené.
Kontakt: osobně, telefonicky, mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, software Cygnus 2
minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:28. října 2155, Místek, 73801, Česko
mzda, plat (hrubý):28 340 Kč až 41 780 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:15. 08. 2022
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2023
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie: osobní ohodnocení po zapracování
  • Jiné výhody: příspěvky na dovolenou a rekreaci, na dětský tábor

jméno zaměstnavatele:Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace, IČ: 68158025

kontaktní osoba:Mgr. Dana Kusá
telefon:558 441 818
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Domov pro seniory Frýdek-Místek u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 28 340 Kč až 41 780 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené, Zvláštní prémie: osobní ohodnocení po zapracování, Jiné výhody: příspěvky na dovolenou a rekreaci, na dětský tábor, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: 28. října 2155, Místek, 73801, Česko ; Nástup: 15. 08. 2022 ; do: 31. 08. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.