SKLADNÍK / SKLADNICE / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FirmaWIMEX s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda27 000 Kč až 31 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovní náplň:
výdej a příjem zboží podle výdejek/příjemek; obsluha prostředků elektronické skladové evidence (prstový skener, tablet); nakládky a vykládky zboží na dopravní prostředky; doplňování zboží, související drobné úklidové práce.

Požadavky:
min. střední odborné vzdělání, fyzická zdatnost, ochota pracovat na 2 směny, výhodou oprávnění a praxe na ručně vedené VZV a praxe ve skladovém hospodářství (není podmínkou).

Zaměstnavatel nabízí: průměrnou hrubou měsíční mzdu od 27.000,- Kč do 31.000,- Kč na základě dosažitelného systému kariérního růstu na dané pracovní pozici; příspěvek na dovolenou ve výši 1/2 hrubé měsíční mzdy; příspěvek na Vánoce ve výši 1 celé hrubé měsíční mzdy; nadstandardní příplatek za odpolední směnu ve výši 17,- Kč/hod.; měsíční cílové prémie; Cafeterie - roční příspěvek 7 000 Kč, e-stravenka - příspěvek na každý neodebraný oběd, příspěvek při životních a pracovních jubileích; příspěvek na závodní stravování ve výši 55% ceny oběda; až 30 dní dovolené v rámci věrnostního systému; 3 dny placeného zdravotního volna (sick days); kvalitní dotovanou kávu, cenově výhodné občerstvení na pracovišti; příspěvek na dopravu dle stanovených kritérií; pravidelnou pracovní dobu ve 2 směnném provozu; férovou docházku počítanou na minuty, dlouhodobou spolupráci a řadu dalších benefitů na www.wimex.eu/kariera

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na e-mail: [email protected] a do předmětu uveďte název pozice.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Broumovská 72, Náchod - Babí, 54701, Česko
mzda, plat (hrubý):27 000 Kč až 31 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu dle stanovených kritérií
  • Podnikové stravování: příspěvek na závodní stravování ve výši 55% ceny oběda
  • Dovolená navíc: až 30 dní dovolené v rámci věrnostního systému
  • Jiné výhody: Cafeterie, 3 dny placeného zdravotního volna (sick days), atd.

jméno zaměstnavatele:WIMEX s.r.o., IČ: 49286081
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:E-mail: [email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma WIMEX u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 27 000 Kč až 31 000 Kč ; Benefity a výhody: Jízdní výhody: příspěvek na dopravu dle stanovených kritérií, Podnikové stravování: příspěvek na závodní stravování ve výši 55% ceny oběda, Dovolená navíc: až 30 dní dovolené v rámci věrnostního systému, Jiné výhody: Cafeterie, 3 dny placeného zdravotního volna (sick days), atd., ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Broumovská 72, Náchod - Babí, 54701, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Firma neuvedla své kontakty přímo v sekci s kontaktními údaji. Ale nebojte - mrkněte se do textu popisu nabídky práce - někdy jej firma uvede zde.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.