International Service Delivery Supervisor / Mezinárodní relokační supervizor / Všeobecní administrativní pracovníci

FirmaGraebel EMEA Center, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda50 000 Kč

Popis nabídky práce:

CV a motivační dopis posílejte pouze v angličtině.

Pracovní náplň:

o Úspěšný kandidát bude odpovědný za recruitment, školení a mentoring týmu poskytující služby s důrazem na efektivitu. Pomáhá manažerovi s vedením týmových schůzek a zajišťuje celkový rozvoj a zlepšení výkonu všech členů týmu.
o Dohled nad týmem konzultantů
o Pomáhá týmu dosáhnout maximální efektivity a efektivity při obsluze mezinárodních relokací.
o Monitoruje pracovní vytížení konzultantů a spolupracovníků, s cílem udržet vynikající měsíční výsledky metrik. Zodpovědný za správu VIP relokací a podle potřeby za relokace jiných konzultantů, a za úzkou spolupráci s externími dodavateli.
o Řešení eskalací.
o Řízení dodavatelských vztahů v oblasti mezinárodních služeb, včetně daňových a imigračních záležitostí, pomoci při relokaci, dočasného ubytování atd.
o Podporuje implementaci všech vylepšení procesů a iniciativ Operational Excellence.
o Aktivně přináší nové nápady vedoucím pracovníkům pro: zlepšení procesů, celkové zvýšení spokojenosti zaměstnanců a průmyslové inovace.

Požadované dovednosti:

o Nezbytné předchozí zkušenosti v odvětví mobility jako mezinárodní relokační konzultant nebo senior konzultant minimálně 3 roky
o Předchozí zkušenosti s mezinárodními pracovními relokacemi/prací a životem v zahraničí- nutnost
o Vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti v angličtině jsou nutností, plus výborné znalosti jiného jazyku E.U. jsou velkou výhodou
o Předchozí zkušenosti s vedením týmu, se zákaznickými službami minimálně 3 až 5 let, včetně budování přímých zákaznických vztahů (nezbytné)
o Schopnost číst, analyzovat a interpretovat obchodní periodika, technické postupy a číselné údaje.
o Schopnost efektivně prezentovat informace a reagovat na dotazy vedení, zákazníků a zaměstnanců.
o Schopnost vypočítat čísla a částky, jako jsou úrokové slevy, provize, proporce, procenta, plocha, obvod a objem.
o Schopnost aplikovat pojmy základní algebry a geometrie.
o Znáte Outlook, Word, Excel a PowerPoint.
o Schopnost efektivně pracovat ve webových počítačových programech.
o Nadšení, flexibilita, kreativita a asertivita
o Vynikající time management
o Velký zájem o kulturní povědomí
o Adaptace na prostředí, které podporuje týmové kolegy, kteří jsou přizpůsobiví, proaktivní a pozitivní
o Mít dobré organizační dovednosti, tedy schopnost prioritizovat
o Silné vyjednávací schopnosti
o VŠ vzdělání nebo související pracovní zkušenosti
Uchazeči musí být způsobilí legálně pracovat v České republice

Zaměstnanecké výhody : prémie, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, stravenky.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Václavské náměstí 2132/47, Praha - Nové Město, 11000, Česko
mzda, plat (hrubý):50 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Graebel EMEA Center, s.r.o., IČ: 28457536
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Lucie Dallen
telefon:225 982 817
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Graebel EMEA Center u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 50 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Václavské náměstí 2132/47, Praha - Nové Město, 11000, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.