Fakturant/ka / Fakturanti

FirmaLibor Stober
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 30 000 Kč

Naše firma se zabývá velkoobchodem pracovních pomůcek a maloobchodem v
oblasti železářství. Na trhu působíme více jak 25 let. V současné době hledáme
do týmu, na centrálu v Rokytnici nad Jizerou, šikovnou kolegyni/kolegu na
pozici faktukturanta/fakturantky.

Co vás čeká?

Vystavování faktur na základě přijatých objednávek
Kontrola správnosti faktur
Archivace faktur
Vedení skladové evidence
Práce v účetním programu POHODA
Spolupráce s účetními
Vyřizování e-mailové a telefonické komunikace
Komunikace s odběrateli
Práce s e-shopem (kontrola zboží, přidávání nových položek apod.)

Čím nás zaujmete?

Znalostí účetního systému POHODA (není ale podmínkou, vše vás rádi
naučíme)
Ve věcech i v čase si umíte udělat pořádek
Středoškolským / Vysokoškolským vzděláním ekonomického směru nebo praxí
na obdobné pozici
Bezproblémovou komunikací
Zájmem o dlouhodobou spolupráci
Schopností řešit problémy účelně a rychle

Co vám můžeme nabídnout

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Odpovídající finanční ohodnocení
Zázemí stabilní české firmy
Nástup je možný ihned
Těšíme se na Vás

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat emailem na [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Rokytnice nad Jizerou - Horní Rokytnice 309, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Libor Stober, IČ: 45597073

kontaktní osoba:Stober
telefon:481 522 352
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Libor Stober u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 25 000 Kč až 30 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Rokytnice nad Jizerou - Horní Rokytnice 309, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.