Pracovník/ce pobočky / Obchodní zástupci

FirmaOkna Macek a.s.
ÚvazekHPP
Mzda19 700 Kč až 40 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

PRACOVNÍK/CE POBOČKY

Naše společnost Okna Macek a.s. je rodinnou firmou a byla založena již v roce 1996. Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží oken, dveří a vrat a patříme mezi největší firmy v oboru v České republice. Za tuto dobu jsme zrealizovali více než 300.000 zakázek a stojí za námi mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme vynikající kvalitu za dobré ceny a neslibujeme to, co nedokážeme.

POŽADUJEME: Jste osobnost s komunikačními dovednostmi? Máte obchodního ducha? Pak hledáme právě Vás! Připojte se k nám. Nástup je možný IHNED!
NÁPLŇ PRÁCE: budete se věnovat našim zákazníkům na pobočce ve Vsetíně, zpracovávat jejich poptávky, vytvářet cenové nabídky a uzavírat smlouvy o dílo. Novým věcem vás naučíme - zaškolení je samozřejmostí.
NABÍZÍME: hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, různorodou práci v příjemném pracovním prostředí, elektronickou stravenku v hodnotě 150 Kč/den, základní mzdu + odměny za uzavřené smlouvy.
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail [email protected], do předmětu zprávy napište VSETÍN. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Přesný termín výběrového řízení zatím není stanoven. Více informací na stránkách společnosti www.oknamacek.cz/volna-mista.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nádražní 185, Vsetín, 75501, Česko
mzda, plat (hrubý):19 700 Kč až 40 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: Elektronická stravenka v hodnotě 150 Kč/den
  • Zvláštní prémie: odměny za uzavřené smlouvy

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Okna Macek a.s., IČ: 26906724
datum zveřejnění nabídky práce:22. 06. 2022
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Romana Lungová
telefon:725 217 696, 518 307 522
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Okna Macek u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 19 700 Kč až 40 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování: Elektronická stravenka v hodnotě 150 Kč/den, Zvláštní prémie: odměny za uzavřené smlouvy, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Nádražní 185, Vsetín, 75501, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.