Instalatéři / Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři

FirmaMP Krásno, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

INSTALATÉŘI
Možnost prodloužení doby určité.
POŽADUJEME: střední odborné vzdělání s výučním listem - obor instalatér, svářečský průkaz
Z - G1 (na plyn), svářečský průkaz na plastové trubky, řidičský průkaz sk. B, řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou, zručnost, přesnost, zodpovědnost, zdravotní způsobilost.
NÁPLŇ PRÁCE: provádí montáž nových rozvodů (voda, vzduch, pára), opravuje nízkotlaké rozvody vody, páry a vzduchu (do 10 barů) a středotlaké rozvody vody (do 25 barů), opravuje
a čistí kanalizační řád MPK, instaluje a provádí drobné opravy a přetěsnění vodních čerpadel MPK, vykonává drobné instalatérské montáže a opravy (vodovodní baterie, splachovače, umyvadla ...), provádí montáže a opravy systému ústředního vytápění a drobné opravy výměníkové stanice, provádí montáže a opravy redukčních a pneumatických ventilů k strojnímu zařízení MPK, instalatérské práce na prodejnách, vykonává pomocné práce dle provozních potřeb a pokynů nadřízeného.
NABÍZÍME: práci na hlavní pracovní poměr, zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, roční bonusy, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, až 6 sick days , každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč, vedení účtu u KB a ČSOB zdarma, lázeňské pobyty, zaměstnanecké balíčky, konkurenční nabídky na energii, plyn a tarify volání, očkování proti chřipce, atd.
Pouze ranní směny, pondělí až pátek 6:00-14:30 hodin.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 855 282 od 7:00 hodin nebo e-mailem na
[email protected], zn. Instalatér.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hranická 430/34, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, 75701, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Naturální výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:MP Krásno, a.s., IČ: 25572890
datum zveřejnění nabídky práce:22. 06. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Dagmar Klímková
telefon:571 855 282
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma MP Krásno u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč až 35 000 Kč ; Benefity a výhody: Naturální výhody, Podnikové stravování, Zvláštní prémie, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Hranická 430/34, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, 75701, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 12. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.