Správce informační a komunikační infrastruktury oddělení provozu služeb na odboru informačních technologií / Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

FirmaOlomoucký kraj
ÚvazekHPP
Mzda21 260 Kč až 31 240 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Formulář přihlášky do výběrového řízení naleznete na https://udeska.olkraj.cz/dokument?ude?KUOL0B4CUJOT-0
Charakteristika vykonávané práce: zajišťování provozu výpočetní techniky, počítačové sítě a informačních systémů, především koncových stanic, multifunkčních zařízení, případně dalších periferií, správa a nasazení operačních systémů a vybraných informačních systémů, podpora uživatelů, profylaxe výpočetní techniky a síťových prvků, správa Microsoft Endpoint Configuration Manager, nákup ICT komponent, kontrola provedení prací dodavatelů a úplnosti dokumentace o těchto pracích, vedení dokumentací k informačním systémům, provádění bezpečnostních opatření v závislosti na hrozbách a doporučeních výboru kybernetické bezpečnostiPožadavky:
dosažené vzdělání VOŠ, VŠ
- obor vzdělání - informatika výhodou
- znalosti oboru - správa operačních a informačních systémů
- praxe ve veřejné správě - výhodou
- praxe v oboru - v posledních 5 letech výhodou
- jazykové znalosti - cizí jazyk (angličtina) výhodou
- další požadované dovednosti - ŘP sk. B, samostatnost, komunikativnost, smysl pro týmovou práci, schopnost analyticky a koncepčně myslet

Přihlášky v zalepené obálce s označením "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na místo: správce informační a komunikační infrastruktury oddělení provozu služeb na Odboru informační technologií Krajského úřadu Olomouckého kraje" doručte na adresu:
Krajský úřad Olomouckého kraje
Personální útvar
Jeremenkova 40a, 779 00 Olomouc
nebo předejte v podatelně úřadu, nejpozději do 7. 7. 2022 do 12:00 hodin.
Platové podmínky: se řídí nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10.
Termín nástupu: dle dohody, co nejdříve
Předpoklady:
- Fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, ovládá jednací jazyk
- Bezúhonnost
Náležitosti přihlášky jsou: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, telefonní spojení (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), datum a podpis.
V přihlášce je nutné uvést, že uchazeč splňuje požadavky uvedené v podmínkách výběrového řízení na dané místo v členění dle tabulky (např. znalost práce s výpočetní technikou-v jakých programech, praxe ve státní správě nebo samosprávě od … do … u organizace .. název, popř. reference sdělí .. jméno, příjmení, kontakt).
K přihlášce připojte:
- Životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností (zaměřit se na informace ve vztahu k požadovaným dovednostem).
- Čestné prohlášení o bezúhonnosti.
- Ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované funkční místo.

O ukončení výběrového řízení budou uchazeči informováni mailem. Po ukončení výběrového řízení si lze osobní materiály uchazeče osobně vyzvednout po domluvě u Ing. Eleny Šimkové (kancelář č. 716/7NP, tel.: 585 508 808, [email protected]), a to do konce kalendářního měsíce následujícího po dni vyhlášení výběrového řízení. Po uplynutí této lhůty budou všechny osobní materiály archivovány a skartovány dle platných právních předpisů.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jeremenkova 1191/40a, Olomouc - Hodolany, 77900, Česko
mzda, plat (hrubý):21 260 Kč až 31 240 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:15. 07. 2022

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Olomoucký kraj, IČ: 60609460
datum zveřejnění nabídky práce:22. 06. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Bc. Ing. Vladimír Klein
telefon:585 508 267
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:https://udeska.olkraj.cz/dokument?ude?KUOL0B4CUJOT-0

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Olomoucký kraj u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 21 260 Kč až 31 240 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Jeremenkova 1191/40a, Olomouc - Hodolany, 77900, Česko ; Nástup: 15. 07. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.