Referent/ka Odboru životního prostředí / Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

FirmaMěsto Tišnov
ÚvazekHPP
Mzda22 600 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt: písemně na adresu / podatelnu
Nástup dle dohody. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Referent/ka Odboru životního prostředí

Popis pracovní pozice:
. Výkon přenesené působnosti ve správním obvodu obecního úřadu obce s rozšířenou působností dle zákona č. 185/2001 Sb., o odpadech.

Požadavky:

. VŠ vzdělání; obor životního prostředí výhodou,
. znalost zákonů a příslušných vyhlášek v oboru a ve veřejné správě vítána (zákon č. 128/2000 Sb., o obcích; zákon č. 500/2004 Sb., správní řád; zákon č. 185/2001 Sb., o odpadech),
. výborná znalost práce s PC,
. ŘP skup. B,
. morální bezúhonnost,
. flexibilita, komunikativnost, schopnost jednat s lidmi,
. praxe ve státní správě vítána,
. zkouška zvláštní odborné způsobilosti nutná do 18 měsíců od nástupu.

Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10. Po zapracování osobní příplatek.
Mezi zaměstnanecké benefity patří: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 4 dny placeného indispozičního volna a program Benefit plus.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 7.7.2022
- písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 TIŠNOV
- písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 22.6.2022 – do 17:00 hod.
a to v zalepené obálce s textem: „Výběrové řízení – Referent/ka OŽP - NEOTVÍRAT“ - v přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP, datum, podpis a telefonní spojení - k přihlášce připojte strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- před uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce a originál dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.
Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR)/obecné informace.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:nám. Míru 111, Tišnov, 66601, Česko
mzda, plat (hrubý):22 600 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 08. 2022

jméno zaměstnavatele:Město Tišnov, IČ: 00282707

kontaktní osoba:Bc. Libuše Suchánková
telefon:+420 549 439 718
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Město Tišnov u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 22 600 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: nám. Míru 111, Tišnov, 66601, Česko ; Nástup: 01. 08. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.