Referent/ka správy městské zeleně zařazen/a do oddělení investic a údržby Odboru investic a správy majetku MěÚ Brandýs nad Labem / Všeobecní administrativní pracovníci

FirmaMĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV
ÚvazekHPP
Mzda19 730 Kč až 28 920 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Upřesňující údaje:
Nástup dle dohody.

Charakteristika vykonávané práce: výkon samosprávy v oblasti údržby a obnovy veřejné zeleně na území města, příprava nebo realizace jednotlivých investic menšího rozsahu nebo částí velkých investic, příprava výběrových řízení investičních akcí po věcné stránce. Zájemci, kteří splňují předpoklady a požadavky stanovené vyhlašovatelem, mohou do přijímacího řízení posílat své písemné přihlášky se všemi předepsanými náležitostmi a přílohami na adresu MěÚ Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Masarykovo nám. 1, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, v označené obálce REFERENT OISM do 11.07.2022. Náležitosti písemné přihlášky zájemce: jméno, příjmení, titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu uchazeče, datum a podpis uchazeče, příp. kontaktní údaje (telefon, e-mail). K přihlášce zájemce dále připojí tyto doklady: životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se vykonávané práce, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Předpoklady: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, státní občanství ČR, případně cizí státní občan s trvalým pobytem na území ČR, starší 18 let, způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost, znalost českého jazykaPožadavky:
praxe v oblasti údržby a obnovy zeleně výhodou, řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič, uživatelská znalost práce na PC, administrativní dovednosti, komunikační a organizační schopnosti, schopnost samostatného řešení problémů a samostatného rozhodování, flexibilita, přesnost a spolehlivost. Více informací na www.brandysko.cz, sekce volná pracovní místa.

Zaměstnanecké výhody:
stravenková karta Edenred Card, 3 dny zdravotního volna v průběhu kalendářního roku, příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření, karta MultiSport, dárkové poukazy při příležitosti životního výročí

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Masarykovo náměstí 1/6, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko
mzda, plat (hrubý):19 730 Kč až 28 920 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:neurčeno
datum nástupu:15. 07. 2022

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:MĚSTO BRANDÝS N.L.-ST.BOLESLAV, IČ: 00240079
datum zveřejnění nabídky práce:22. 06. 2022
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Veronika Fišerová
telefon:326 909 108

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 19 730 Kč až 28 920 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: neurčeno ; Adresa práce: Masarykovo náměstí 1/6, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko ; Nástup: 15. 07. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno kontaktní telefonní číslo. Firmě můžete tedy odpovědět pouze telefonicky (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně emailový kontakt najít i když nebyl vyplněn u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní telefonní číslo se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.