DVOJJAZYČNÝ/Á ASISTENT/KA S KOMPETENCÍ VÝUKY MATEMATIKY / Asistenti pedagogů

FirmaZákladní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Jedná se o práci s dětmi cizinci především uprchlíky z Ukrajiny, kteří budou zařazeni do jednotlivých tříd dle věku. Asistent organizuje jejich začlenění, podílí se na doučování především v hodinách matematiky, ale i jiných předmětech, spolupracuje s učiteli, kteří děti učí český jazyk a jiné předměty. Vyžadována je znalost ukrajinštiny na úrovni rodilého mluvčího a zároveň výborná znalost českého jazyka. Předpokladem je dobrá znalost prostředí, organizační chod škol. Výhodou je rodilý mluvčí z Ukrajiny s univerzitním vzděláním pedagogického směru matematika.
Hlásit se e-mailem nebo osobně

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní český jazyk
  • Aktivní
minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Husova 142/44, Liberec, 46005, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2022
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2023

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace, IČ: 72741554
datum zveřejnění nabídky práce:24. 06. 2022
práce je vhodná pro:
  • cizince

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Mgr. Blanka Lukeš Reindlová, ředitel příspěvkové organizace
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44 u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Husova 142/44, Liberec, 46005, Česko ; Nástup: 01. 09. 2022 ; do: 31. 08. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.