VEDOUCÍ PRODEJNY / Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

FirmaJednota, spotřební družstvo v Mikulově
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč až 33 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

22.6.2022/ vyučení v oboru výhodou (prodavač, obchodník), praxe v maloobchodní činnosti minimálně 1 rok, zkušenost s vedením a řízením zaměstnanců, kultivované vystupování, kladný vztah a vysokou míru úslužnosti k zákazníkům, znalosti a dovednosti práce se zbožím. Celková odpovědnost za vysokou úroveň nabízených služeb, řízení činnosti maloobchodní prodejny a podřízených zaměstnanců, organizace práce a pracovních procesů, odpovědnost za dodržování zásad bezpečnosti práce, HACCP, odpovědnost za zásobování prodejny a plnění maloobchodního obratu, odpovědnost za záruční lhůty a správné označení zboží, obsluha zákazníka, práce na pokladně, práce za obslužným úsekem, vykonávání dalších úkolů dle pokynů nadřízeného. KONTAKT: e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Bořetice 374, 69108, Česko
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 33 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie: 13. plat
  • Jiné výhody: přísp.stravování, dovolenou penzijní, život. poj., odměny život pracovní výročí

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, IČ: 00032247
datum zveřejnění nabídky práce:22. 06. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Marcela Košková
telefon:519 500 958
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Jednota, spotřební družstvo v Mikulově u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 28 000 Kč až 33 000 Kč ; Benefity a výhody: Zvláštní prémie: 13. plat, Jiné výhody: přísp.stravování, dovolenou penzijní, život. poj., odměny život pracovní výročí, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Bořetice 374, 69108, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.