Referent sociálních věcí - kurátor pro děti a mládež / Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

FirmaMěsto Jindřichův Hradec
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Zaměření studia ekonomického směru či zaměření na správní činnosti výhodou, bezúhonnost, praktické zkušenosti z oblasti účetnictví, správních a evidenčních činností vítány, komunikační dovednosti, úroveň vystupování a jednání s lidmi, důslednost, kvalifikované a včasné plnění úkolů, znalost práce na PC, flexibilita (přizpůsobení se změnám stylu a obsahové náplně práce), schopnost a ochota dále se vzdělávat.


Nabízíme:
stabilní zaměstnání, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování a na penzijní pojištění, flexi pass, sick days a další), možnost profesního růstu (vzdělávání v oboru).

Předpoklady k podání přihlášky do výběrového řízení:
Přihlášku může podat občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR starší 18 let, který je svéprávný, bezúhonný a zdravotně způsobilý, ovládá úřední jazyk a splňuje výše uvedené předpoklady pro dané pracovní místo úředníka.

Obsah, přílohy, způsob a termín podání přihlášky:
Přihláška musí obsahovat, na jaké pracovní místo zájemce přihlášku podává, jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, číslo dokladu totožnosti, datum a podpis zájemce.

K přihlášce se připojí:
- strukturovaný životopis obsahující dosavadní praxi, odborné znalosti a dovednosti týkající se požadovaných správních činností,
- motivační dopis,
- kopie výpisu z Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců,
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém stupni vzdělání (výpis z RT a úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším vzdělání se dokládá před případným nástupem).

Přihlášky se podávají na podatelně MěÚ nebo zasílají na adresu:
Městský úřad Jindřichův Hradec
Klášterská 135/II
Jindřichův Hradec
PSČ 377 01

Přihlášky na předepsaném tiskopise (viz příloha) je nutné podat v zalepené obálce označené "Neotvírat - VŘ - pracovní místo - SOC - OSPOD" nejpozději do pátku 8. července 2022 do 10.00 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Klášterská 135, Jindřichův Hradec, 37701, Česko
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 08. 2022

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Město Jindřichův Hradec, IČ: 00246875
datum zveřejnění nabídky práce:22. 06. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Mgr. Zdeňka Šindelářová
telefon:384351300
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Město Jindřichův Hradec u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 23 000 Kč až 35 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Klášterská 135, Jindřichův Hradec, 37701, Česko ; Nástup: 01. 08. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.