HLAVNÍ ÚČETNÍ / Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)

FirmaLázně 1897, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba 07:00 hod. až 15:30 hod. Mzda bude stanovena dle kvalifikace a praxe.

Náplň práce:
zpracování a evidence účetních operací v podvojném účetnictví, vedení účetní a daňové evidence, zpracování daňových přiznání, DPH, administrativní práce

Požadavky:
praxe v řídící funkci cca 5 let, vzdělání VŠ ekonomického směru nebo dostatečnou praxi v oboru, řídící a organizační schopnosti, diskrétnost

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, sick days a další bonusy dle motivačního programu

Kontakt : Ing. Petreková Katarína, tel. 727 964 087, 491 889 604 (od 7 do 15:30 hod.), e-mail: [email protected] 1897.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, praxe v řídící funkci cca 5 let, řídící a organizační schopnosti, diskrétnost
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Lázně 100, Velichovky, 55211, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: příspěvek na závodní stravování
  • Dovolená navíc: týden dodolené navíc
  • Jiné výhody: sick days a další bonusy dle motivačního programu

jméno zaměstnavatele:Lázně 1897, s.r.o., IČ: 03030997

kontaktní osoba:Ing. Katarina Petreková
telefon:727 964 087 (od 07:00 hod. do 15:30 hod.)
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Lázně 1897 u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 35 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování: příspěvek na závodní stravování, Dovolená navíc: týden dodolené navíc, Jiné výhody: sick days a další bonusy dle motivačního programu, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Lázně 100, Velichovky, 55211, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.