ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / Všeobecní administrativní pracovníci

FirmaJaromír Matouš
ÚvazekVPP
Mzda13 000 Kč

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu neurčitou (dle dohody). Nástup možný ihned. Jednosměnný provoz, s pružnou pracovní dobou, soboty i neděle volné. Zkrácený pracovní úvazek.
Pracovní doba dle dohody Po-Pá od 08:00 hod. do 12:00 hod. (4 hod.) x 5 dní = 20 hod.týdně (nebo dle dohody)
Vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné a pro osoby se zdravotním postižením s maximálně 2. stupněm invalidity.

Místo výkonu práce: STYLBYT - výroba nábytku, Heřmanice č.p. 17, 552 12 Heřmanice (u Jaroměře).

Náplň práce:
práce s počítačem, příjem, výdej v programu POHODA; přebírání balíků od dodavatelů; nákup nových dílů pro kuchyně: dřezy, baterie, úchytky, atd.; občasná výpomoc na dílně s balením nových výrobků; další kancelářské práce

Odměny budou přesně domluveny při osobním jednání se zaměstnavatelem.

Kontakt v Po - Pá v době od 10 do 17 hod.: p. Matouš Jaromír ml., tel. 606 036 101, e-mail: [email protected] (k zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Heřmanice č.p. 17, 552 12 Heřmanice

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Heřmanice 17, 55212, Česko
mzda, plat (hrubý):13 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Jaromír Matouš, IČ: 88001652
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Jaromír Matouš
telefon:606 036 101 (Po-Pá od 10:00 hod. do 17:00 hod.)
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.stylbyt.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Jaromír Matouš u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 13 000 Kč ; Pracovní úvazek: VPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Heřmanice 17, 55212, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.