Vrchní inspektor/ka - vychovatel/ka / Vrchní inspektoři Vězeňské služby ČR

FirmaVězeňská služba České republiky
ÚvazekJiný typ úvazku
Mzda35 740 Kč až 45 910 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Požadujeme vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu pedagogického nebo sociálního zaměření, vhodné i pro absolventy vysokých škol bez předchozí praxe, bezúhonnost, fyzickou, osobnostní a zdravotní způsobilost k výkonu služby, způsobilost k právním úkonům
Pracovní doba pondělí až pátek od 7,00 hod. do 15,00 hod, zařazení do 6. tarifní třídy, nástupní služební příjem v závislosti na délce započitatelné praxe, 30 dnů dovolené v kalendářním roce, ubytovna Vězeňské služby ČR v místě pracoviště, podnikové stravování s příspěvkem od zaměstnavatele, možnost trávit dovolenou (i s rodinnými příslušníky) v podnikových chatách, peněžní dary při životním nebo pracovním výročí, peněžní dary dárcům krve, příspěvek na penzijní připojištění, na dovolenou, kulturu, sport nebo vzdělávání, bezplatné využití posilovny a sauny, bezúročné zápůjčky na bydlení a vybavení domácnosti, bezplatné parkování osobního automobilu v objektu zaměstnavatele, zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora, lékařská péče, zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart.
První kontakt emailem, osobně nebo telefonicky v pracovních dnech od 6,30 hod do 15,00 hod

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Máchova 260, Stráž pod Ralskem, 47127, Česko
mzda, plat (hrubý):35 740 Kč až 45 910 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:Jiný typ úvazku
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2022

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Vězeňská služba České republiky, IČ: 00212423
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:01. 07. 2022
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Bc. Hana Ćerná
telefon:487 878 212, 602 709 323
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Vězeňská služba u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 35 740 Kč až 45 910 Kč ; Pracovní úvazek: jiný typ úvazku ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Máchova 260, Stráž pod Ralskem, 47127, Česko ; Nástup: 01. 09. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.