Operátor/ka skladu / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FirmaFUJIKOKI CZECH s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny
Co Vám můžeme nabídnout?
nástup možný kdykoliv
pracovní smlouva na dobu určitou
práce ve směnném nepřetržitém provozu (12hod. směny)
5 týdnů dovolené
pracoviště v Průmyslové zóně Louny
Co od Vás očekáváme? Jaké znalosti hledáme?
mít chuť pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (práce na 12hodinové směny: 2 dny volno, 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční - takto opakující se cyklus)
výhodou je zkušenost s obsluhou vysokozdvižných vozíků
zkušenost v obdobném provozu velkou výhodou
manuální zručnost, smysl pro detail a pečlivost
samostatný přístup a odpovědnost
Co budete dělat? Za co budete odpovědný/á?
dbát o řádné zacházení s materiálem a zajišťovat podklady pro přesnou evidenci skladovaného materiálu pro skladníka
přebírat pro skladovaní materiál, ochranné pomůcky, polotovary a náhradní díly pro údržbu strojů a zařízení
podle pokynů (i zastupujícího) disponenta skladu připravovat expedici výrobků, polotovarů k anodizaci a řešení jejich návratu ke konečnému stadardnímu příjmu
skladovat spotřební materiál, vydávat nástroje v nepřítomnosti disponenta skladu
řídit se procedurami a pracovními i nstrukcemi v souladu s požadavky normy ISO/TS 16949
dodržovat bezpečnostní předpisy a ostatní nařízení firmy
provádět další skladovací činnosti dle pokynů nadřízeného a pracovat v týmu
dotované stravování (obědy a poukázky)
příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření (III. pilíř), volnočasové poukázky, odměny a příspěvky u příležitosti životních a pracovních výročí a událostí
firemní a zájmové akce pro zaměstnance
kontakt: telefonicky na č. 415626526,415626511, na email: [email protected], [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslová 386, Cítoliby, 43902, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2023
benefity a pracovní výhody:
  • Naturální výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:FUJIKOKI CZECH s.r.o., IČ: 26439913
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Kateřina Janáčková
telefon:415626511, 415626526
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma FUJIKOKI CZECH u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 25 000 Kč ; Benefity a výhody: Naturální výhody, Podnikové stravování, Dovolená navíc, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: nepřetržitý provoz ; Adresa práce: Průmyslová 386, Cítoliby, 43902, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 12. 2023 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.