SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

FirmaCentrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s.
ÚvazekHPP
Mzda27 510 Kč až 40 160 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Společnost poskytuje sociální služby zdravotně postiženým občanům a seniorům, kteří nejsou schopni si sami obstarat nutné práce v domácnosti a další životní potřeby. Poskytujeme pečovatelskou službu, denní stacionář, odlehčovací službu a osobní asistenci. Služby jsou poskytovány v domácnosti klienta, ale také i v našich zařízeních. Působíme na celém okrese Nymburk.

Znalost poskytovaných služeb: pečovatelská služba, denní stacionář, odlehčovací služba, osobní asistence; trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), komunikační dovednosti s cílovou skupinou seniorů, odolnost a samostatnost při krizových situacích, zdravotní způsobilost a odbornou způsobilost dle § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Přijetí principu celoživotního vzdělávání.

Garantujeme:
Řádné zaškolení a zaučení: společnost má vypracovaný plán zaškolení pro nového zaměstnance, poskytuje stravenky, 5 týdnů dovolené, profesní rozvoj. Příjemný kolektiv spolupracovníků, kteří novým kolegům rádi poradí.

Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Masarykova 1102/11, Lysá nad Labem, 28922, Česko
mzda, plat (hrubý):27 510 Kč až 40 160 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s., IČ: 27395286
datum zveřejnění nabídky práce:16. 05. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Hybler
telefon:775760676
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 27 510 Kč až 40 160 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Masarykova 1102/11, Lysá nad Labem, 28922, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.