ODBORNÝ REFERENT/ ODBORNÁ REFERENTKA / Obchodní referenti

FirmaJednota, spotřební družstvo v Mikulově
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

16.5.2022/zkušenosti v maloobchodní činnosti vítány, znalost PC, internet, elektronická pošta, MS Office 365, ŘP sk. B. organizační schopnosti, dobré komunikační schopnosti. NÁPLŃ PRÁCE: zodpovědnost za zabezpečení nákupu a prodeje daného sortimentu zboží. Návrh skladby zalistovaného zboží a daného sortimentu odpovídající požadavkům současného trhu za účelem získání odpovídající marže. Podávání návrhů na uzavření kupních smluv v souladu s odpovídajícími předpisy a obchodním zákoníkem. Projednávání nedostatků v dodavatelsko-odběratelských vztazích, zodpovědnost za plnění uzavřených závazků, kontrola vývoje a obrátky zásob zboží v prodejnách, jeho struktuře a složení. Projednávání vhodných způsobů objednacího styku s dodavateli, rozvozové plány, sortiment, zásobování, rozbory nákupu zboží a jejich obrátky, vyhodnocování vývoje zásob daného sortimentu. Kontroly prodejen, marketingový průzkum, sledování spotřebitelské poptávky, ceny a jakosti zboží. Organizace a vyhodnocení letákových promočních akcí v rámci daného sortimentu.
KONTAKT:emailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Žižkova 818/55, Hustopeče, 69301, Česko
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie: 13.plat
  • Jiné výhody: přísp.stravování, dovolenou penzijní, život. poj., odměny život pracovní výročí

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, IČ: 00032247
datum zveřejnění nabídky práce:22. 06. 2022
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Marcela Košková
telefon:519 500 958
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Jednota, spotřební družstvo v Mikulově u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 23 000 Kč ; Benefity a výhody: Zvláštní prémie: 13.plat, Jiné výhody: přísp.stravování, dovolenou penzijní, život. poj., odměny život pracovní výročí, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Žižkova 818/55, Hustopeče, 69301, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.