VŚEOBECNÁ SESTRA / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

FirmaCentrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s.
ÚvazekHPP, VPP
Mzda31 700 Kč až 41 410 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Společnost poskytuje sociální služby zdravotně postiženým občanům a seniorům, kteří nejsou schopni si sami obstarat nutné práce v domácnosti a další životní potřeby. Poskytujeme domácí zdravotní péči, hospicovou péči, pečovatelskou službu, denní stacionář, odlehčovací službu a osobní asistenci. Služby jsou poskytovány v domácnosti klienta. Působíme na celém okrese NymburkPožadujeme:

praxe ve zdravotnictví, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), samostatnost, zdravotní způsobilost, komunikační dovednosti.Pracovní náplň:

Péče o pacienty po chirurgických a ortopedických zákrocích, ošetřovatelskou a kondiční rehabilitaci, kontrola aktuálního zdravotního stavu, lokální ošetření, odběr krve a biologického materiálu, aplikace injekcí, infuzí, léčebná terapie, péče o cévní vstupy, cévkování, klyzma, výplachy, péče o permanentní katetr, výměna permanentních katetrů u mužů, ošetření stomií, PEGU, enterální sondy,

Pracovní prostřední:
Převážnou část dne je pracovník u pacientů v domácím prostředí. Zázemí pracovníků je na středisku. Základní pracovní doba od 07:00 - 15:30 hod. Vstřícný kolektiv.

Garantujeme:
Řádné zaškolení a zaučení: společnost má vypracovaný plán zaškolení pro nového zaměstnance, poskytuje stravenky, pracovní oděv, 5 týdnu dovolené, profesní rozvoj. Příjemný kolektiv spolupracovníků, kteří novým kolegům rádi pomohou, mobilní telefon, PC.

Zájemci se mohou hlásit telefonicky nebo e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Masarykova 1102/11, Lysá nad Labem, Česko
mzda, plat (hrubý):31 700 Kč až 41 410 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s., IČ: 27395286
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:10. 05. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Tomáš Hybler
telefon:775760676
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 31 700 Kč až 41 410 Kč ; Pracovní úvazek: HPP, VPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Masarykova 1102/11, Lysá nad Labem, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.