JUSTIČNÍ STRÁŽ / STRÁŽNÝ / Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR

FirmaVězeňská služba České republiky
ÚvazekHPP
Mzda26 420 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Přijmeme příslušníka Vězeňské služby ČR do služebního poměru dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, na služební místo strážný justiční stráže s místem služebního působiště Okresní soud Nymburk.

Náplní práce je zajištění pořádku a bezpečnosti v budovách soudů, státních zastupitelství a ministerstva a v jiných místech jejich činnosti.Požadujeme:
minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, psychickou odolnost, fyzickou zdatnost, perfektní zdravotní stav.

Výběrové řízení obsahuje: vstupní pohovor, psychologické vyšetření, testy fyzické zdatnosti, zdravotní prohlídku a prověření bezúhonnosti uchazeče.Nabízíme:
v závislosti na započitatelné praxi (po absolvování 3 - měsíční základní odborné přípravy platový postup), 6 týdnů dovolené, délka služby: 37,5 hod. týdně, ošatné, lékařskou péči, benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb, příspěvky na stravování, po 15 letech služebního poměru výsluhový příspěvek pro skončení služebního poměru, využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice

Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování, zajištění ubytování a dovolená navíc.

Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky na číslo 495 758 333.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Soudní 996/10, Nymburk, 28802, Česko
mzda, plat (hrubý):26 420 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Vězeňská služba České republiky, IČ: 00212423
datum zveřejnění nabídky práce:09. 05. 2022
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Marcela Hromádková
telefon:495 758 333
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Vězeňská služba u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 26 420 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Soudní 996/10, Nymburk, 28802, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.