Tesař/ka / Tesaři

FirmaSTAVUM, spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda140 Kč až 160 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Stavební firma v Lounech nabízí volné pracovní místo na pozici tesaře. Náplní práce bude i vykonávání dalších stavebních prací dle potřeby. Požadujeme buď zkušenosti nebo vzdělání v oboru, důležitý je zájem o výkon profese. Řidičský průkaz sk. B je výhodou. Možnost vyslání na služební cestu dle zakázky. Zájemci kontaktujte telefonicky pí. Grossmann Bílkovou t.č. 775 900 694 v době od 8 - 15 hod, po té možno dojednat osobní schůzku.
Možnost zajištění dopravy na/z pracoviště, 13. plat, až 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příplatky při služebních cestách

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Česká 180, Louny, 44001, Česko
mzda, plat (hrubý):140 Kč až 160 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Naturální výhody
  • Jízdní výhody
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:STAVUM, spol. s r.o., IČ: 40230473
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:22. 06. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Blanka Grossmann Bílková
telefon:775900694

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma STAVUM u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 140 Kč až 160 Kč / hod. ; Benefity a výhody: Naturální výhody, Jízdní výhody, Dovolená navíc, Zvláštní prémie, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Česká 180, Louny, 44001, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno kontaktní telefonní číslo. Firmě můžete tedy odpovědět pouze telefonicky (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně emailový kontakt najít i když nebyl vyplněn u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní telefonní číslo se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.