Manažer obchodního místa / Obchodní zástupci

FirmaBroker Consulting, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda60 000 Kč

Popis nabídky práce:

Prvotní kontakt:
E-mail: [email protected]

Jsme jednou z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu, která dokázala efektivně propojit dva prestižní obory s vysokým potenciálem - finance a reality. Od roku 1998 jsme získali na českém trhu důvěru více než 640 000 klientů.

Na naší prémiovou pobočku OK POINT v Mladé Boleslavi hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici

MANAŽER/KA OBCHODNÍHO MÍSTA

Máte za sebou prokazatelné obchodní zkušenosti a bohaté zkušenosti s vedením týmu? Hledáte místo, kde Vaše dovednosti ocení nejen finančně? Hledáte nové výzvy pro Vaši kariéru? Jste tu správně. Přijďte si k nám popovídat o možnostech spolupráce. Získáte možnost participovat na obchodních výsledcích pobočky či mít odměny dle Vašich osobních výsledků.

Co nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- základní fixní mzdu 60 000 Kč
- odměny, které nemají strop
- zázemí prestižní české společnosti, která neustále roste
- moderní pracovní prostředí a nejmodernější technologie
- možnost kariérního růstu
- propracovaný systém vzdělávání
- maximální podporu z centrály společnosti
- balíček benefitů šitý na míru (dovolenou navíc, zdravotní volno, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, multisport kartu, cafeterii)

Jaká je náplň práce:
- budete vést a reprezentovat obchodní místo OK Point v Hradci Králové
- budete řídit, rozvíjet a motivovat obchodní a administrativní tým na pobočce
- budete zodpovědný za obchodní výsledky pobočky
- budete profesionálně pečovat o naše klienty, pomůžete jim s výběrem
- budete aktivně prodávat naše produkty a služby
- budete se podílet na náboru nových kolegů na pobočku

Co požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- prokazatelné zkušenosti s vedením pobočky či obchodního týmu
- zkušenosti z bankovní, finanční či realitní oblasti výhodou
- vynikající organizační a komunikační dovednosti
- reprezentativní vystupování a vzhled
- silnou osobnost s tahem na branku
- velmi dobrou znalost MS Office
- čistý trestní rejstřík

ODKAZ NA INZERÁT: https://www.financehofman.cz/volne-pracovni-pozice/manazer-obchodniho-mista/

-dovolená navíc, zdravotní volno, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, multisport karta, cafeterie

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Staroměstské náměstí 88/10, Mladá Boleslav, Česko
mzda, plat (hrubý):60 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Broker Consulting, a.s., IČ: 25221736

kontaktní osoba:Monika Radikovská
telefon:605 559 254
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Broker Consulting u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 60 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Staroměstské náměstí 88/10, Mladá Boleslav, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.