Seřizovač/ka montážních linek / Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

FirmaFUJIKOKI CZECH s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč

Popis nabídky práce:

místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny
Co Vám můžeme nabídnout?
nástup možný dle dohody a pracovní poměr na dobu určitou
práce ve směnném nepřetržitém provozu (12hod. směny - dva dny noční, dva dny volno, dva dny ranní, dva dny volno - takto opakující se cyklus směn)
podporu nadřízených a zkušených spolupracovníků
5 týdnů dovolené
pracoviště v Průmyslové zóně Louny
Co od Vás očekáváme? Jaké znalosti hledáme?
mít chuť pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (práce na 12hodinové směny)
střední odborné vzdělání (vyučen) nebo SŠ vzdělání technického směru
zkušenost a praxi ve strojírenské technologii (ve výrobním podniku podobného typu)
technické dovednosti
uživatelská znalost při práci s počítačem
samostatný přístup a odpovědnost
Co budete dělat? Za co budete odpovědný?
nastavení strojů, zodpovědnost za chod strojů a ostatních zařízení na montážní lince
příprava materiálu pro montáž výrobků na lince
spolupráce s vedoucím (mistrem) montážní linky
výhody: dotované stravování (obědy a stravenkový paušál)
příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření (III. pilíř), volnočasové poukázky, odměny a příspěvky u příležitosti životních a pracovních výročí a událostí
firemní a zájmové akce pro zaměstnance
kontakt: telefonicky na č. 415626526,415626511, na email: [email protected], [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslová 386, Cítoliby, 43902, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Naturální výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:FUJIKOKI CZECH s.r.o., IČ: 26439913
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:Kateřina Janáčková
telefon:415626511, 415626526
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma FUJIKOKI CZECH u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 35 000 Kč ; Benefity a výhody: Naturální výhody, Podnikové stravování, Dovolená navíc, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: nepřetržitý provoz ; Adresa práce: Průmyslová 386, Cítoliby, 43902, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.