Projektový/á manažer/ka / Specialisté v oblasti strategie a politiky organizací

FirmaMedia Archa, zapsaný ústav
ÚvazekHPP
Mzda60 530 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Zaměstnanec/zaměstnankyně bude odpovědný/a za spoluvytváření koncepce a za realizaci programů organizace. Pozice vyžaduje zodpovědnost za strategický rozvoj organizace, získávání finančních prostředků, vedení a řízení projektového týmu, přípravu projektových dokumentů a zpráv, a vyžaduje vysokou míru odpovědnosti. Požadujeme výbornou znalost angličtiny a ruštiny slovem i písmem, vysokoškolské vzdělání v příslušném oboru, výbornou orientaci v občanské společnosti a mezinárodních vztazích s důrazem na východní Evropu, střední Asii a zkušenosti s prací v mezinárodní organizaci.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Na Moráni 1957/5, Praha - Nové Město, 12800, Česko
mzda, plat (hrubý):60 530 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Media Archa, zapsaný ústav, IČ: 14227827
datum zveřejnění nabídky práce:24. 04. 2023
práce je vhodná pro:
  • cizince

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Veronika Divišová
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Media Archa, zapsaný ústav u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 60 530 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Na Moráni 1957/5, Praha - Nové Město, 12800, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 30. 04. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.