Projektant/ka - TZB - vzduchotechnika, vytápění, chlazení apod. / Stavební technici projektanti, konstruktéři

FirmaTebisions s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda22 000 Kč až 40 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

PROJEKTANT/KA - TZB - VZDUCHOTECHNIKA, VYTÁPĚNÍ, CHLAZENÍ, APOD.
POŽADUJEME: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru ve stavebním oboru/strojním oboru, vhodné i pro absolventy škol. Kandidát musí mít znalosti jako projektant ze vzduchotechniky nebo vytápění nebo chlazení nebo zdravotechniky, dobrou znalost práce na PC (Autocad, MS Office, Revit), řidičský průkaz skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE: projektování TZB (vzduchotechnika, vytápění, chlazení, zdravotechnika), po zapracování samostatný projektant, vypracování kompletní projektové dokumentace ve stupních ÚR, DSP, DPS, DSPS, komunikace s dodavateli, investory, zadavateli projektů, projektanty souvisejících profesí, zpracování předběžných cenových nabídek a projektových rozpočtů, prohlídky a zaměření místa stavby.
NABÍZÍME: 22-40 tisíc btto (bude záležet na vzdělání, zkušenostech a šíři znalostí a odborného záběru (odborné vzdělávání, zkoušky, oprávnění, jazyky…), 4 týdny dovolené, pracoviště Valašské Meziříčí, prémie za správně odvedené projekty, možnost firemního vozidla, stravenky.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 9:00-16:00 hodin na čísle 605 814 510, e-mailem na [email protected] nebo osobně na pracovišti - po domluvě.
ov. 23.11.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hranická 272, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, 75701, Česko
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 40 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Tebisions s.r.o., IČ: 08130914
datum zveřejnění nabídky práce:23. 11. 2022
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ondřej Hruška
telefon:605 814 510
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Tebisions u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 22 000 Kč až 40 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Zvláštní prémie, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Hranická 272, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, 75701, Česko ; Nástup: 01. 12. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.