Provozní restaurace a hotelu / Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)

FirmaMezinárodní veřejný přístav Píšťany, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 30 000 Kč

Do našeho týmu hledáme PROVOZNÍ RESTAURACE A HOTELU, který/á už má zkušenosti s řízením restaurace, dobře se orientuje v gastronomii a má výborné organizační a komunikační schopnosti.
PROVOZNÍ RESTAURACE A HOTELU

Co požadujeme:
" Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
" Min. ukončené SŠ vzdělání, základní znalost AJ
" Zkušenost s vedením zaměstnanců
" Ekonomické myšlení
" Uživatelská znalost práce na PC
" Velmi dobré komunikační schopnosti
" Samostatné rozhodování, spolehlivost, odpovědnost
" Pozitivní a upřímný přístup ke své práci

Náplň práce:

" Zajištění bezproblémového chodu restaurace a hotelu
" Podílení se na rozvoji resortu a péči o zákazníky i zaměstnance
" Vyřizování rezervací, jednání se zákazníky, plánovaní akcí
" Řízení a organizace zaměstnanců, plánování a koordinace brigádníků
" Provádění kontroly provozů, dodržování předpisů HACCP, PO, BOZP
" Pravidelná inventarizace, objednávka skladových zásob
" Příprava marketingových podkladů, správa sociálních sítí
Co Vám můžeme nabídnout:
" Práci v mladém kolektivu ve stabilní společnosti
" Zajímavé platové ohodnocení
" Flexibilní pracovní doba
" Zaměstnanecké slevy
" Personální jídlo zdarma
" Velký prostor pro vlastní invenci a tvůrčí práci
Nástup možný dle předchozí domluvy
Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete nám životopis na e-mail [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Píšťany 3, 41101, Česko
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Mezinárodní veřejný přístav Píšťany, s.r.o., IČ: 25441825

kontaktní osoba:Jiří Grus, vedoucí provozu
telefon:774 510 477
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Mezinárodní veřejný přístav Píšťany u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 20 000 Kč až 30 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: turnusové služby ; Adresa práce: Píšťany 3, 41101, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.