Řidič/ka / Pracovník(ce) v sociálních službách / Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

FirmaCentrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
ÚvazekDPČ, DPP
Mzda115 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Chrudim

NÁPLŇ PRÁCE: poskytování úkonů pečovatelské služby na domech s pečovatelskou službou a v terénu - pomoc při zvládání běžných úkonech péče o vlastní osobu, poskytnutí stravy, nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, řízení referenčního vozidla, povinnosti spojené s rozvozem obědů pro klienty (veškerá manipulace s jídlonosiči, rozdělování stravy do jídlonosičů, rozvoz obědů do domácnosti klientů nebo do DSS aj.), podle potřeb organizace další práce, které dopovídají druhu práce.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Soukenická 158, Chrudim, 53701, Česko
mzda, plat (hrubý):115 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPČ, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim, IČ: 15054080

kontaktní osoba:Eva Spurná
telefon:731630643
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 115 Kč / hod. ; Pracovní úvazek: DPČ, DPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Soukenická 158, Chrudim, 53701, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.