Mistři / Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Firmaapt Products s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda29 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Průmyslový park 33, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: od 29.000,- Kč (nástupní mzda). Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 12-ti hodinové směny (denní a noční směna).

Náplň práce:
vedení pracovního týmu, zabezpečení plánování uložených úkolů, koordinace spolupráce členů týmu, kontrola plnění přidělených úkolů, vyhodnocování jejich výsledků, organizace a řízení pracovní činnosti na směně svěřeného výrobního střediska, kontrola dosažených výsledků a jejich porovnávání se stanovenými cíli, odpovědnost za dodržování technologických postupů, provádění průběžných kontrol kvality vyráběných výrobků.

Požadujeme:
znalosti/zkušenosti s vedením týmu, orientace v technické dokumentaci, spolehlivost, pracovitost, ochota pracovat ve 12-ti hodinovém režimu.

Nabízíme:
příspěvek na dojíždění (příspěvek na dopravu), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, pitný režim na pracovišti zdarma, výhodné volání s T-mobile i pro rodinné příslušníky, vážíme si našich zaměstnanců (slavíme životní i pracovní jubilea). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-15:30 h) anebo e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslový park 33/22, Cheb - Dolní Dvory, 35002, Česko
mzda, plat (hrubý):29 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dojíždění (příspěvek na dopravu)
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:apt Products s.r.o., IČ: 60199741
datum zveřejnění nabídky práce:21. 09. 2022
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Martina Váňová, HR Manager
telefon:354408423
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma apt Products u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 29 000 Kč ; Benefity a výhody: Jízdní výhody: příspěvek na dojíždění (příspěvek na dopravu), Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Průmyslový park 33/22, Cheb - Dolní Dvory, 35002, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.