APLIKAČNÍ ADMINISTRÁTOR/KA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ / Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

FirmaKUBOUŠEK EU holding a.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 40 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Úkolem této "aktualizace" (čti náplň práce) bude: účast na vývoji a implementování nových aplikací a funkcí IS; zodpovědnost za chod informačních systémů skupiny; rozvoj firemního prostředí, antivirové a bezpečnostní politiky; monitoring systémů firmy a aktualizace systémů; instalace a konfigurace softwaru; vyřizování interních požadavků (HelpDesk).
Je jasné, že k této práci potřebuješ určité předpoklady (čti vítané/požadované znalosti): SŠ/VŠ technického zaměření; flexibilní a samostatný přistup k práci; výborné komunikační dovednosti; loajálnost a ochota se učit novým technologiím; řidičský průkaz sk. B; analytické schopnosti, systematičnost.
Bez základních softwarových znalostí to také nepůjde: dobrá znalost a orientace v HW a SW; znalost virtualizačního prostředí; znalost MS Office a MS Azure; základy síťové bezpečnosti a antivirové ochrany (ESET Security Management Center); základní znalost některého z programovacích jazyků (Java, Delphi, C#, PHP aj.).
Ale i ty osobně se můžeš těšit na příjemný upgrade (čti co nabízíme): finanční ohodnocení 25 000 až 40 000 Kč (podle zkušeností); bonusy při pracovním a životním jubileu, příspěvek ke svatbě; maximální podporu svých zkušených kolegů včetně vstřícného šéfa; odborná školení, která z tebe udělají specialistu na svém místě; klouzavá pracovní doba; možnost občasné práce z domova; 5 týdnů dovolené; služební notebook a telefon; stravenky; firemní bazén, který v létě využíváme pro osvěžení i občasné popracovní párty s kolegy z ostatních oddělení.
Není potřeba se obávat. Pokud si šikovný tak to, co nebudeš umět, tě rychle doučíme.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky kdykoli.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Lidická tř. 1937, České Budějovice, 37007, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 40 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: stravenky

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:KUBOUŠEK EU holding a.s., IČ: 03664503
datum zveřejnění nabídky práce:22. 06. 2022
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Lacinová /Wagnerová
telefon:735 701 695 / 734 188 300
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.kubousek.com

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma KUBOUŠEK EU holding u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 25 000 Kč až 40 000 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody: stravenky, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Lidická tř. 1937, České Budějovice, 37007, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.