Obchodník / Obchodní zástupci

FirmaVELA CZECH, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 70 000 Kč

Popis nabídky práce:

1. kontakt e-mailem: [email protected]

Požadujeme:
min. SŠ ukončená maturitou, komunikativní dovednosti, výborná znalost MS Office
- anglický jazyk slovem i písmem na komunikační úrovni, řidičský průkaz sk. B (služební jízdy), aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost, výpis z rejstříku trestů

Náplň práce:

- komunikace s klienty
- vyhledávání nových klientů
- návštěvy klientů ve svěřeném regionu
- zpracovávání cenových nabídek
- práce s interním informačním systémem

Nabízíme:

- bonusový systém odměňování podle výkonu
- jednosměnný provoz (pracovní doba 7:30 - 16:00 hod.)
- jistota výplatního termínu
- zaškolení
- nástup dohodou

Benefity:
- po půl roce sick days
- po 3 letech věrnostní program životního připojištění
- služební vůz a telefon

Společnost VELA CZECH, s.r.o. s tradicí od roku 1991 se zabývá vývojem a prodejem reklamních předmětů již více než 30let. Obchodujeme zejména v České republice a dodavatelé jsou z Evropy i z Asie. Disponujeme vlastním špičkovým technologickým vybavením potisku a know-how. Naše motto: "Dárky s lidským rozměrem". Více na www.vela.cz.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, výborná zalost MS Office
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, služební jízdy
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, slovem i písmem na komunikativní úrovni
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Svatoplukova 2771/1, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česko
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 70 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 10. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Naturální výhody: služební vůz a telefon
  • Jiné výhody: po 1/2 roce sick days, po 3 letech věrnostní program životního pojištění

jméno zaměstnavatele:VELA CZECH, s.r.o., IČ: 26819643

kontaktní osoba:Ing. František Podškubka
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.vela.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma VELA CZECH u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 20 000 Kč až 70 000 Kč ; Benefity a výhody: Naturální výhody: služební vůz a telefon, Jiné výhody: po 1/2 roce sick days, po 3 letech věrnostní program životního pojištění, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Svatoplukova 2771/1, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česko ; Nástup: 01. 10. 2022 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.