Řidiči nákladního automobilu sk. C+E (volné víkendy, pouze ČR) / Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

FirmaRABBIT Trhový Štěpánov a.s.
ÚvazekHPP
Mzda45 000 Kč až 55 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracoviště: Trhový Štěpánov

Náplň práce:

- svoz živé drůbeže z farem v rámci ČR (výjezdní místo Trhový Štěpánov)
- obsluha mechanizovaného návěsu na přepravu drůbeže
- noční práce

Požadujeme:
Řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz (v případě potřeby možnost spolufinancovaní firmou)

Nabízíme:

jízdy pouze v rámci ČR, volné víkendy; mzdu 45.000 až 55.000 Kč (oficiálně vykázané); náborový příspěvek 30.000 Kč; věrnostní bonusové prémie; roční odměna za plnění pracovního fondu až 20.000 Kč; zákonné stravné 2.000 - 2.500 Kč měsíčně; možnost ubytování na podnikové ubytovně; nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky, mobilní telefon, wellness poukázky
První kontakt: e-mailem, telefonicky po-pá 08:00-17:00 hod

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nádražní 401, Trhový Štěpánov, 25763, Česko
mzda, plat (hrubý):45 000 Kč až 55 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:noční provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:RABBIT Trhový Štěpánov a.s., IČ: 18622437
počet volných pracovních míst:5

kontaktní osoba:Josef Štefanica
telefon:602496354
e-mail:[email protected]