Technický pracovník / Obsluha zemních a příbuzných strojů

FirmaTEMPASS Tech, s.r.o.
ÚvazekHPP, VPP, DPČ
Mzda18 500 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Do našeho týmu v Rajhradě hledáme pracovníky na pozici Technický pracovník, který se bude starat o vozový park.

Pracovní náplň:
čištění, kontrola a údržba strojů, předávka strojů klientům i od klientů, sepsání předávacího protokolu, hlášení závad na strojích, výměna a doplnění provozních kapalin

Požadavky:
dobrá fyzická kondice a manuální zručnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav

Zaměstnanecké výhody: stravenky, školení, firemní akce

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Klášter 1, Rajhrad, 66461, Česko
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP, DPČ
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:TEMPASS Tech, s.r.o., IČ: 05753236
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
  • cizince

kontaktní osoba:Jana Lojdová
telefon:774345716
e-mail:[email protected]